Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Nenávidím děti !

Ahojte milfky ,je mi 30 a nenávidím děcka ale má partnerka (22) je bohužel chce .nevím jak jí přemluvit aby těch p**ovin už nechala. Řekl jsem jí že jí koupím psa , ale to jí nestačí ,nevíte co mám dělat ?
Celkem 50 odpovědí Zobrazit jako strom
@Petr Tak to dopověz. Nebo radši nic nepiš, když nejsi schopný se vyjádřit úplně.
Odpovědět To se mi líbí0
@karl lagerfeld Karle, souhlasím s tebou (ne ve všem, když někdo chce mít děti, ať je má). Je mi přes 50 a sleduji, že dnes každá druhá mladá holka je obézní. Nedivím se, že se ti to hnusí ( mně taky). Za mého mládí jsme měli ve třídě jednu silnější dívku, dnes je jich polovina třídy. Prostě nesportují, čučí do mobilu a nic jiného je nezajímá. A ještě tím oblékáním zvýrazní své kypré tvary. Celkem tě chápu.
Odpovědět To se mi líbí0
@Tereza To jsi a poradna.......
Odpovědět To se mi líbí0
@karl lagerfeld Jen tak mimochodem 162cm. A ikdyby to bylo 150, tak nebudu žádná bečka. Frajere, bych chtěla vidět jak vypadáš a jak bys vypadal ty po porodu...no možná nijak, protože bys chcípnul bolesti při první kontrakci...
Odpovědět To se mi líbí1
@Tereza Jaký nesmysly? Je uvedeno vesměs - a pokud nevíš co to znamená, tak to znamená většinou, takže výjimky se připouští.A jen tak mimochodem na jakou výšku? Předpokládám 150 cm neeee?
Odpovědět To se mi líbí0
@karl lagerfeld Milej zlatej, před otehotnenim 56kg a dnes, dva roky po porodu, 53kg. Sorry, ale když nevíš, tak nepis nesmysly!!!
Odpovědět To se mi líbí0
@Tereza ženy/maminky - vesměs jste tlustoprdky narvaný v leginách a to si ještě vy ubožačky říkáte boubelky, baculky. Tak jako nesnáším parchanty, tak nenávidím tlustý ženský. Jste k zblití. Nechápu jak vám ty parchanty mohl někdo udělat.
Odpovědět To se mi líbí0
Chcete opravdu upřímnou odpověď? Neotravovat partnerce život a orientovat se na stejně zaměřené ženy. I takové jsou. Jinak to je vaše svobodná volba, třeba jako když se rozhodnete, že nikdy nebudete poslouchat žádnou muziku. Přijdete o podstatnou část bohatství, které byste mohl mít a které je nenahraditelné, ale když ne, tak ne. I tak se dá žít. Vaše volba. Neměl byste do toho ale nutit někoho jiného. Problém totiž není na její straně.
Odpovědět To se mi líbí0
@Bobishek A proč teda navštěvujete stránky pro maminky, když máma nejste a ani nechcete být?Tento odstavec není pro Vás, ale nechápu proč tady někdo nazývá ženy/maminky "kundami", které se rozmnožuji. Jste normální? Já mám jedno dítě, chtěla bych druhé a to jsem teda podle Vás kunda, která se chce rozmnožovat?
Odpovědět To se mi líbí0
@Tereza Ptala jste se na můj smysl života a Já Vám odpověděla a na to jste mi Vy vzala pro Mě důležité aspekty a zasadila je do vlastního žebříčku hodnot, který je (již od počátku zřetelně) pohnutý jinými směry ačkoliv naše životy či situace jsou diametrálně odlišné možná. Neberu Vám Vaše děti jako smysl Vašeho života, ale nesrážejte cizí hodnoty, jen pro to, že s Vámi nesdílí názor. Své sourozence podporovat Já osobně pokud máme konkretizovat mohu, protože Ti moji ještě výdělečně činí nejsou a mám pouze matku, která to táhne sama proto jsem Vám odpověděla, tak jak to mám nastavené Já a ne někdo jiný.
Odpovědět To se mi líbí0
@Petr koldinsky Jo! Přesně! Ty kundy by se furt rozmnožovaly, ale o parchanty se pak starat neumí!Ve finále ty spratky ani nenaučí základům slušného chování, protože jsou samy úplně dementní, ale všechny si hrají na Matky roku.
Odpovědět To se mi líbí0
@Kristyna Souhlas naprostý
Odpovědět To se mi líbí0
@Martina Jsi do hajzlu kundo rozmnožovací
Odpovědět To se mi líbí1
@Bobishek Naprosto s Vámi souhlasím
Odpovědět To se mi líbí0
@Bobishek Tak já zase nevidim důvod, proč bych měla finančně podporovat sourozence, kteří mají svůj vlastní příjem, svůj život, svoji rodinu. A rodiče? Mají také svůj příjem, jsou na tom velice dobře, do důchodu mají daleko, opět nevidim důvod, proč je podporovat. Pokud v důchodu by to nezvládali, jsem samozřejmě připravena pomoc, ale to není jen o financích.Ale děti? Slyšet to malé stvoření vám říct "mami", "tati" je k nezaplacení a nic to nenahradí. To je můj názor a myslím, že ho má většina lidi.
Odpovědět To se mi líbí0
@Tereza Smyslem mého života je například dělat práci, která mě baví a být v ní denně lepší. Ráda podporuji nejen finančně veškeré aktivity sourozenců a svou rodinu, ale absolutně nevidím jako smysl mého života ztratit svou vlastní osobnost, prostor, volnost a práci kvůli chvilkovému pomatení smyslů. Naštěstí na sebe s jakýmkoliv dítětem, které se nedopatřením dostane do mé blízkosti reagujeme negativně navzájem. Polemizovat o celkovém smyslu života, jako o smyslu bytí a nedokázat se zamyslet obšírněji nad celou otázkou je v takovém případě zbytečné. Nelze se upnout jen na jednu věc a tu si nechat dogmaticky vytloukat do hlavy.
Odpovědět To se mi líbí0
@Bobishek Mě by zajímalo, co je podle Vás smysl života, když ne děti?
Odpovědět To se mi líbí0
@Maggie Je to nechutné, uřvané a otravné. Co je to za ubohý argument ,,taky jste byli děti,, bohužel jsme si to jaksi nemohli vybrat a rozhodli o tom za nás. Mezi další podobně tupé argumenty patří i otřepaná fráze o tom, jak se o nás nebude mít kdo postarat a zůstaneme sami 😂😂😂 takže si máme pořídit někoho jen pro to, abychom jej mohli později zatěžovat svým bytím a to, že člověk dítě má neznamená, že se o něj na stará kolena postará. Já a ani partner děti nechceme a sdílíme stejný názor.
Odpovědět To se mi líbí0
Jste hloupí, každý jste byl někdy děcko a je jedno jak je to dlouho, protože nikdo neříkal, že vás nenávidí. :'( :'( :'(Co když si tuto stránku prohlíží děti... Mohly by říci, že vás také nenávidí, a to vás ani neznají.vy zase evidentně neznáte děti, protože to nejsou jen uřvaná, nechutná stvoření. Děti jsou budoucnost...
Odpovědět To se mi líbí1
Jste hloupí, každý jste byl někdy děcko a je jedno jak je to dlouho, protože nikdo neříkal, že vás nenávidí. :'( :'( :'(Co když si tuto stránku prohlíží děti... Mohly by říci, že vás také nenávidí, a to vás ani neznají.vy zase evidentně neznáte děti, protože to nejsou jen uřvaná, nechutná stvoření. Děti jsou budoucnost... nenápadně
Odpovědět To se mi líbí1


Horoskopy

Panna O rodinné příslušníky pečujete až nezdravě a jim se to docela začíná zajídat. Každý má svůj rozum a…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Soňa, Sonja, Sonia

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné