Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Nenávidím děti !

Ahojte milfky ,je mi 30 a nenávidím děcka ale má partnerka (22) je bohužel chce .nevím jak jí přemluvit aby těch p**ovin už nechala. Řekl jsem jí že jí koupím psa , ale to jí nestačí ,nevíte co mám dělat ?
Celkem 32 odpovědí Zobrazit jako strom
Jste hloupí, každý jste byl někdy děcko a je jedno jak je to dlouho, protože nikdo neříkal, že vás nenávidí. :'( :'( :'(Co když si tuto stránku prohlíží děti... Mohly by říci, že vás také nenávidí, a to vás ani neznají.vy zase evidentně neznáte děti, protože to nejsou jen uřvaná, nechutná stvoření. Děti jsou budoucnost...
Odpovědět To se mi líbí1
Jste hloupí, každý jste byl někdy děcko a je jedno jak je to dlouho, protože nikdo neříkal, že vás nenávidí. :'( :'( :'(Co když si tuto stránku prohlíží děti... Mohly by říci, že vás také nenávidí, a to vás ani neznají.vy zase evidentně neznáte děti, protože to nejsou jen uřvaná, nechutná stvoření. Děti jsou budoucnost... nenápadně
Odpovědět To se mi líbí1
@Jiří To určitě je to jenom uřvaný nechutný stvoření
Odpovědět To se mi líbí0
@Martina A tomu se říká láska Oops
Odpovědět To se mi líbí0
@Martina A tomu se říká láska
Odpovědět To se mi líbí0
@Martina M Zní to vulgárně, ale bohužel. Matka je, která vede dítě k poslušnosti, učí ho, jak se chovat na veřejnosti. A to je základ pro toho malého. Pokud je matka hulvát, vyřvává a neumí se chovat, tak to dítě od ní přijímá. Dva příklady... V obchodě dvouletý dítě vřeštělo, vyhazovalo sortiment z regálu a matka v pohodě. I když to viděla, tak ji ani náhodou nenapadlo vrátit zboží zpátky a omluvit se.V parku kojila své dítě matka, vedle její kamarádka. Na tom není nic zvláštního. Přímo před nimi byla velká fontána, která po určitých intervalech spouští vodu. Cca 100 mc. Trysky chráněné. Tři děcka v rámci hry najížděly koloběžkou přímo na trysky a buch, komu se to povede. Ta "kojící" nána s kamarádkou se na to dívaly. No, šla jsem se opatrně zeptat "to jsou vaše děti"? Bylo mi řečeno, že ne. Pokračovala jsem v dialogu "vám nevadí, že se devastuje fontána a po přejezdech a dopadech už to nemusí fungovat?" Kojící nána a její kamarádka mi odpověděly "to nejsou naše děti, my se o to nestaráme". Závěr, došla jsem k dětem a vysvětlila jsem jim, že pokud budou pokračovat, tak už voda nepoteče. Pochopily, mávly a já jim. Jak jednoduché. Kojící blbka zmizela. Bylo ji to šumák, a tyto matinky/idiotky chtějí komandovat a být v popředí? Nikdy!
Odpovědět To se mi líbí1
@Martina M Mimískové a jejich matky jděte do prdele. Stejný názor ostatně sdílíte k lidem bez mimískům.
Odpovědět To se mi líbí0
@Martina M Dítě můžeš nenávidět. Přemýšlej, s kým ho zplodíš.
Odpovědět To se mi líbí0
@Martina M A ostatním.
Odpovědět To se mi líbí0
Čau bojovníku. Dítě není věc, která se pořídí, že je čas. Dítě není věc, která se pořídí, že ji všichni mají. Na názor, mimi, krása a co dál? Mimimatka je ve spojení s dítětem a na "manžu" zvysoka kašle. Ten je pouze na finance. Mimimatka se zajímá o vlastní zájmy, mám kočár, kdo je víc. Pokud ji někdo vysune z chodníku, tak je to na u ní na žalobu. Pokud blokuje uličku v obchodě, tak řve. Mimískové můžou vše, co jim dovolí matky. Řvát všude, nechat se přebalovat všude, zkrátka srát na vychování a etiketu. Dítě měj, ale domluv se s matkou, jak na tom je. Pokud chce kopírovat mimimatky, tak je to v háji. Pokud nechceš být "manža", tak si počkej na bytost, která bude sama sebou, nebude se opírat na názory z netu a vychová dítě k úctě k rodičům.
Odpovědět To se mi líbí0
@Martina Přejmenovala jsem se, web bere všechno.
Odpovědět To se mi líbí0
@Martina Protože je to názor dospělého člověka. Mimísku, když budeš brát ohled na ostatní, tak to bude fajn.
Odpovědět To se mi líbí0
Sežeň si psychologa. Děti jsou radost, ale i starosti.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, nájdi si takú, čo má rovnaký názor ako ty. Jednoducho ju vymeň, neboj, je dosť žien, ktoré neznášajú deti... úplne ťa chápem
Odpovědět To se mi líbí0
@Milena Joj drž hubu.
Odpovědět To se mi líbí0
@Milena Prosimtě Milenko. Cítím se smutně za tvojí mámu která tě vůbec porodila. Prosimtě když děcko nechce tak nebuď taková píča ne? Děcka jsou otravný stejně jako ty a nejdraději by mněli všechny umřít. A ty jse prosimťe jdi yeetnout do popelnice.
Odpovědět To se mi líbí0
zapomnel jste,ze i vy jste byl dite,bohuzel vy moc rozumu nemate a opravdu teda s vami by si vase partnerka deti delat nemela!
Odpovědět To se mi líbí0
@J Ty jsi ale pěkný debil... to je každého věc já si také nehodlám ničit život harantem.
Odpovědět To se mi líbí2
@Andrea Proč na webu pro maminky diskutují a otravují individua nesnášející děti? Co sem lezete?! Koho ty Vaše pitomé kecy tady zajímají?
Odpovědět To se mi líbí1
@Kristyna Já nenávidím lidi, kteří nenávidějí děti!!!!
Odpovědět To se mi líbí1


Horoskopy

Blíženci Jak se říká, všechno je pomíjivé, a proto si užíváte každičký den se svou rodinou. Děti rostou jako z…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Otmar, Otomar, Daisy

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu