Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Nenávidím děti !

Nenitojedno 16. 4. 2017 16:38
Ahojte milfky ,je mi 30 a nenávidím děcka ale má partnerka (22) je bohužel chce .nevím jak jí přemluvit aby těch p**ovin už nechala. Řekl jsem jí že jí koupím psa , ale to jí nestačí ,nevíte co mám dělat ?
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
Benulka neděle 17:03
Ahoj, doporucuju najit jinou partnerku. Taky resim podobny problem, je mi 30 a muj partner chce decka. Ja je nesnasim, je mi zle uz jen z te predstavy. Takze hledam chlapa, ktery je na tom stejne jako ja.
Odpovědět To se mi líbí0
J 10. 7. 2017 21:20
Hlavně že se vám bude líbit, až vám nebude nikdo dělat na důchod a až nás některé menšiny přeplodí. Skákat radostí byste měl, že chce vaše paní udělat nového pracovníka, co na nás bude odvádět daně. Ledaže by paní byla ze skupiny nějakých těch sociálních parazitů, co mají děti jako zdroj přídavků a neplánují vychovat společnosti nové pracovní síly, případně z nějaké menšiny, která hrozí stát se velkou (ne, nemám nic proti menšinám, jsou zpestřením populace, a to vítám, ale jen pokud nejsou moc velké - do 10% souhrnně - a jsou početně stabilní, tj. nevymírají ani nerostou, protože mnoho početných menšin může vyvolávat národnostní nepokoje, vzpomeňme např. první republiku, kde byla menšina Němců příliš velká a ČSR to stálo další existenci :'(. Naopak Lužičtí Srbové nebo Banátští Češi vymírají, což je taky problém) a v tom případě by byla Vaše nechuť k dětem zcela opodstatněná a vítaná. Ale jinak - vymíráme!
Odpovědět To se mi líbí0
NoKidding 10. 7. 2017 19:15
Psa ne. Bude se k němu chovat jako k miminu a až si pořídí vlastní děcko, může ho zanedbávat. Kup jí panenku.
Odpovědět To se mi líbí0
Andrea 10. 7. 2017 17:48
Nic neni horší než hormonana poblázněná ženská, doporučuji ti najít si partnerku,která nebude chtít děti jinak v tom vztahu budete oba neštastný a povede to stejnak k rozchodu
Odpovědět To se mi líbí1
Odpovídámvolům 17. 4. 2017 18:55
Partnerce doporučuji vyměnit idiota za rozumného a vyspělého člověka. Tobě doporučuji, zajdi do lesa s kamarádkou 9mm a nech si to projít hlavou. ;-)
Odpovědět To se mi líbí7


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu