Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Nenávidím děti !

Ahojte milfky ,je mi 30 a nenávidím děcka ale má partnerka (22) je bohužel chce .nevím jak jí přemluvit aby těch p**ovin už nechala. Řekl jsem jí že jí koupím psa , ale to jí nestačí ,nevíte co mám dělat ?
Celkem 54 odpovědí Zobrazit jako strom
@karl lagerfeldTak to mi mluvíte z duše. Naprosto s vámi souhlasím.Konečně názor s kterým se 100% stotožňuju.
Odpovědět To se mi líbí1
@IrisSouhlas
Odpovědět To se mi líbí1
Chápu, že vás rodiče nenáviděli. Ale i ta nejlepší antikoncepce někdy selže...
Odpovědět To se mi líbí2
@BobishekMožná takto měli uvažovat vaši rodiče a tahle diskuze ani nemusela vzniknout.
Odpovědět To se mi líbí2
@PetrTak to dopověz. Nebo radši nic nepiš, když nejsi schopný se vyjádřit úplně.
Odpovědět To se mi líbí0
@karl lagerfeldKarle, souhlasím s tebou (ne ve všem, když někdo chce mít děti, ať je má). Je mi přes 50 a sleduji, že dnes každá druhá mladá holka je obézní. Nedivím se, že se ti to hnusí ( mně taky). Za mého mládí jsme měli ve třídě jednu silnější dívku, dnes je jich polovina třídy. Prostě nesportují, čučí do mobilu a nic jiného je nezajímá. A ještě tím oblékáním zvýrazní své kypré tvary. Celkem tě chápu.
Odpovědět To se mi líbí1
@TerezaTo jsi a poradna.......
Odpovědět To se mi líbí3
@karl lagerfeldJen tak mimochodem 162cm. A ikdyby to bylo 150, tak nebudu žádná bečka. Frajere, bych chtěla vidět jak vypadáš a jak bys vypadal ty po porodu...no možná nijak, protože bys chcípnul bolesti při první kontrakci...
Odpovědět To se mi líbí2
@TerezaJaký nesmysly? Je uvedeno vesměs - a pokud nevíš co to znamená, tak to znamená většinou, takže výjimky se připouští.A jen tak mimochodem na jakou výšku? Předpokládám 150 cm neeee?
Odpovědět To se mi líbí1
@karl lagerfeldMilej zlatej, před otehotnenim 56kg a dnes, dva roky po porodu, 53kg. Sorry, ale když nevíš, tak nepis nesmysly!!!
Odpovědět To se mi líbí0
@Terezaženy/maminky - vesměs jste tlustoprdky narvaný v leginách a to si ještě vy ubožačky říkáte boubelky, baculky. Tak jako nesnáším parchanty, tak nenávidím tlustý ženský. Jste k zblití. Nechápu jak vám ty parchanty mohl někdo udělat.
Odpovědět To se mi líbí1
Chcete opravdu upřímnou odpověď? Neotravovat partnerce život a orientovat se na stejně zaměřené ženy. I takové jsou. Jinak to je vaše svobodná volba, třeba jako když se rozhodnete, že nikdy nebudete poslouchat žádnou muziku. Přijdete o podstatnou část bohatství, které byste mohl mít a které je nenahraditelné, ale když ne, tak ne. I tak se dá žít. Vaše volba. Neměl byste do toho ale nutit někoho jiného. Problém totiž není na její straně.
Odpovědět To se mi líbí0
@BobishekA proč teda navštěvujete stránky pro maminky, když máma nejste a ani nechcete být?Tento odstavec není pro Vás, ale nechápu proč tady někdo nazývá ženy/maminky "kundami", které se rozmnožuji. Jste normální? Já mám jedno dítě, chtěla bych druhé a to jsem teda podle Vás kunda, která se chce rozmnožovat?
Odpovědět To se mi líbí1
@TerezaPtala jste se na můj smysl života a Já Vám odpověděla a na to jste mi Vy vzala pro Mě důležité aspekty a zasadila je do vlastního žebříčku hodnot, který je (již od počátku zřetelně) pohnutý jinými směry ačkoliv naše životy či situace jsou diametrálně odlišné možná. Neberu Vám Vaše děti jako smysl Vašeho života, ale nesrážejte cizí hodnoty, jen pro to, že s Vámi nesdílí názor. Své sourozence podporovat Já osobně pokud máme konkretizovat mohu, protože Ti moji ještě výdělečně činí nejsou a mám pouze matku, která to táhne sama proto jsem Vám odpověděla, tak jak to mám nastavené Já a ne někdo jiný.
Odpovědět To se mi líbí1
@Petr koldinskyJo! Přesně! Ty kundy by se furt rozmnožovaly, ale o parchanty se pak starat neumí!Ve finále ty spratky ani nenaučí základům slušného chování, protože jsou samy úplně dementní, ale všechny si hrají na Matky roku.
Odpovědět To se mi líbí3
@KristynaSouhlas naprostý
Odpovědět To se mi líbí1
@MartinaJsi do hajzlu kundo rozmnožovací
Odpovědět To se mi líbí2
@BobishekNaprosto s Vámi souhlasím
Odpovědět To se mi líbí2
@BobishekTak já zase nevidim důvod, proč bych měla finančně podporovat sourozence, kteří mají svůj vlastní příjem, svůj život, svoji rodinu. A rodiče? Mají také svůj příjem, jsou na tom velice dobře, do důchodu mají daleko, opět nevidim důvod, proč je podporovat. Pokud v důchodu by to nezvládali, jsem samozřejmě připravena pomoc, ale to není jen o financích.Ale děti? Slyšet to malé stvoření vám říct "mami", "tati" je k nezaplacení a nic to nenahradí. To je můj názor a myslím, že ho má většina lidi.
Odpovědět To se mi líbí0
@TerezaSmyslem mého života je například dělat práci, která mě baví a být v ní denně lepší. Ráda podporuji nejen finančně veškeré aktivity sourozenců a svou rodinu, ale absolutně nevidím jako smysl mého života ztratit svou vlastní osobnost, prostor, volnost a práci kvůli chvilkovému pomatení smyslů. Naštěstí na sebe s jakýmkoliv dítětem, které se nedopatřením dostane do mé blízkosti reagujeme negativně navzájem. Polemizovat o celkovém smyslu života, jako o smyslu bytí a nedokázat se zamyslet obšírněji nad celou otázkou je v takovém případě zbytečné. Nelze se upnout jen na jednu věc a tu si nechat dogmaticky vytloukat do hlavy.
Odpovědět To se mi líbí3

Video

Diskuze

Doporučujeme