Maminka.czDiskuze

RE: Nenávidím děti !

Martina M 2. 10. 2019 21:38:49
Zní to vulgárně, ale bohužel. Matka je, která vede dítě k poslušnosti, učí ho, jak se chovat na veřejnosti. A to je základ pro toho malého. Pokud je matka hulvát, vyřvává a neumí se chovat, tak to dítě od ní přijímá. Dva příklady... V obchodě dvouletý dítě vřeštělo, vyhazovalo sortiment z regálu a matka v pohodě. I když to viděla, tak ji ani náhodou nenapadlo vrátit zboží zpátky a omluvit se.
V parku kojila své dítě matka, vedle její kamarádka. Na tom není nic zvláštního. Přímo před nimi byla velká fontána, která po určitých intervalech spouští vodu. Cca 100 mc. Trysky chráněné. Tři děcka v rámci hry najížděly koloběžkou přímo na trysky a buch, komu se to povede. Ta "kojící" nána s kamarádkou se na to dívaly. No, šla jsem se opatrně zeptat "to jsou vaše děti"? Bylo mi řečeno, že ne. Pokračovala jsem v dialogu "vám nevadí, že se devastuje fontána a po přejezdech a dopadech už to nemusí fungovat?" Kojící nána a její kamarádka mi odpověděly "to nejsou naše děti, my se o to nestaráme". Závěr, došla jsem k dětem a vysvětlila jsem jim, že pokud budou pokračovat, tak už voda nepoteče. Pochopily, mávly a já jim. Jak jednoduché. Kojící blbka zmizela. Bylo ji to šumák, a tyto matinky/idiotky chtějí komandovat a být v popředí? Nikdy!

Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme