Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Neposlušná Placenta

ahoj ky maminky jsme ve 21tt a byla jsem na kontrole a na ultrazvuku mi můj gynekolog zjistil že placenta se mi pusunula směrem dolů a je možné že mi zakryje rodidla,říkal že mi mě bude placentu kontrolovat ultrazvukem a že je velká pravděpodobnost že se při zvětšování bříška(do 30tt by se prý měla vrátit zpět nahoru) placenta posune zpět nahoru,a pokud ne tak to bude řešit ale neřekl jak.. <img alt=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/27.gif" /> nemáte s tím nějaká z vás skušenost??děkuji
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Nám je to asi skutečně jedno, ale chceme být také překvapení. Tak jsem ráda, že nejsme jediní, dnes už si to skoro všichni nechávají říct. ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj ky tak moc děkuji že jsi mě uklidnila..mě taky doktor uklidňoval že se to do 30tt změní..a tak doufám že ano ještě je čas..miminko mi v bříšku řádí :-)
A ty jsi ve 34tt?a nechali jste si říct co to bude?my to vědět nechceme,chceme se nechat překvapit.Přítel říká že je mu to jedno ale když někam jedeme nakupovat tak kouká jen po autech :-) ..já bych chtěla holčičku,asi jako skoro každá maminka.. :-)
Odpovědět To se mi líbí0
LENKAAW: Zatím se nestrachuj, měla jsem to také tak až do 30tého týdnu, pak mimčo začalo tlačit hlavičkou trochu dolů a teď je placenta ( ve 34tém ) úplně v pohodě. Kdyby přímo stála v cestě miminku, asi by ti museli udělat Císaře. Ale to je opravdu daleko, zatím není důvod se lekat, maminka má být hlavně v klidu a můj doktor mě také uklidňoval, že do porodu se toho ještě hodně změní. A měl pravdu. ;-)
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Býk S otevřenou náručí vítáte sobotu, ve níž nechcete přepínat síly. Sice si k vám přijde pro radu dobrý…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Sarah, Doubravka, Marius

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu