Maminka.czDiskuzeVaření

Nerezové hrnce

Ahoj, já sice nejsem maminka, ale chlap , nicméně tohle mi přijde jako dobrý místo, kde se zeptat Dostali jsme domů 3 nerezové hrnce s pokličkama(1,25 litru, 1,5 litru, 2 litry), celkem za 700 Kč(byly v nějaké akci). Já bych se chtěl zeptat, jestli by za tuhle cenu nemohlo jít o nějaký šunt(Made in Turkey) - protože já fakt nemám tušení, kolik takový normální nádobí (jaké lidi běžně používají) stojí. Díky za odpovědi P.S.: Hrnce nepochází z nějaké té akce, co ty hyeny pořádají na důchodce
Celkem 6 odpovědí Zobrazit jako strom
A kde jsi titanové nádobí koupila? Já bych si jej taky ráda pořídila, ale zatím jen pátrám, kde mají nejlepší výběr. Co jsem zatím našla, tak nic moc.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,Ja se chci podelit o zkusenost s nerezovými hrnci. K vanocum sem dostala hrnce od berghoff, kazdy den v nich varim a musim uznat, ze kvalita na prvnim miste. Krasne se s nimi pracuje. Doporocuju
Odpovědět To se mi líbí0
Kde jsi to titanové nádobí koupila? Já hledám, ale tak nějak stále marně… Nic se mi nelíbí a když už se mi líbí, tak se mi nehodí sada…
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj maminy, co se týká nádobí, tak já jsem docela háklivá. Potrpím si opravdu na kvalitu. Nejlepší je podle mě titanové nádobí. Co do kvality jednoznačně.
Odpovědět To se mi líbí0
Mě by tak zajímalo... Má někdo doma ocelové hrnce? Jak jste s nimi spokojené? Nejsou moc těžké? A jak se udržují?
Odpovědět To se mi líbí0
3 hnrce za 700 nemusí být nutně šunty, i když opravdu kvalitní hrnec seženeš kolem 600 - 700 jeden, no...
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme