Maminka.czDiskuze

nevera v tehotenstvi

Kamila85 30. 11. 2011 14:55:26
Ähoj Malino, ani nevíš, jak jsi mě potěšila!! Je úplně úžasné, že sis miminko nechala. Budeš moc dobrá máma! To si piš. Taky jsem tě neodsuzovala, protože se mi tvůj příběh nezdál úplný. Nepochopila jsem přesně to, co prožíváš. Myslím tím tvého muže a proč vůbec nechce mimi a taky to, že odešel s bývalou přítelkyní, když jste byli spolu na kávě. Ale to nepotřebuju vědět. Určitě to zvládneš. Pokud tví rodiče nedokáží pochopit, proč chceš miminko, je to jejich hloupost. Řeknu ti jednu všc. Když mě čekala moje mamka, můj otec nebyl z nejšťastnějších, ale nějak to přetrpěl. Narodila jsem se, měl mě rád a všecko. Moje mamka během těhu přibrala skoro 30 kg, které horko těžko shazovala, ale snažila se. On se jí začal posmívat no a nakonec si našel milenku. Zůstala se mnou sama od mého roku a půl. Zvládli jsme to, ale ona opravdu měla velkou podporu rodičů, kteří jí se vším pomáhali. V dnešní době existuje spoustu institucí, které by ti mohly aspoň ze začátku, až se maličké narodí pomoct. Ale pevně doufám, že ji potřebuvat nebudeš. Přijď si popovídat do Májiných těhulek, tam určitě najdeš spoustu spřízněných duší. Jsem taky prvorodička, i když se zázemím, ale taky to nemám nijak růžové. Držím ti pěsti! Uvidíš, jaké to bude úžasné, až malého ucítíš v sobě, jak se má čile k světu. Mě ta moje beruška kopká už třetím týdnem a jsou to ty nejkrásnější okamžiky, co žena může zažít. Buď silná!
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme