Maminka.czDiskuzePočetí

Nitroděložní tělísko Kyleena-zkušenosti

Zdravím, ráda bych přispěla svou prozatímní a krátkodobou zkušeností s kyleenou a zároveň bych poprosila o názor k mé situaci. Začnu úplně od začátku. Jsem po dvou porodech, tělísko jsem si nechala zavést 10.1.toho roku. Zavedení jsem absolutně vůbec necítila ale opravdu vůbec, byla to jako úplně běžná gyn. prohlidka. i přesto, že jsem měla těsně před ms. Možná to vůbec nebolelo díky těm dvěma porodům? 🤔 každopádně ještě ten den jsem začala špinit a do tří dnů se dostavila ms. Což bylo v pořádku. Trvala podstatně déle (asi 12 dnů) pak to přešlo ve špinění (3 dny) ale k mé zlosti poté nastoupilo znovu krvácení, které trvá do dnes. A postupně nabývá na intenzitě 🙄 mezitím snad jen jeden den - necelý- bez krvácení i špinění. Pokud bych celou tu dobu jen spinila, považovala bych to jako „normální“ a nevadilo by mi, věřím že by se to časem určitě srovnalo.. ale to krvácení mi dělá starosti. Krvácet z 30 dní nějakých 24 🙄 to je prostě hrozně otravné, nepříjemné..nehledě na to, že manžel už začíná být taky velice nespokojený a nedivím se mu :( Kromě toho krvácení žádné jiné potíže nemám. Mám v plánu zítra volat dr. a nejspíš se rovnou objednat na kontrolu i když bych měla jít asi až za dva týdny. Každopádně prosím, jestli měl někdo třeba podobný průběh a nakonec bylo všechno v pořádku, aby se podělil o svůj příběh.. samozřejmě uvítám všechny zkušenosti. Děkuji všem, kteří se prokousali celým tímhle slohem :)
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Dobrý den, kyleenu mám také a jsem s ní velmi spokojená. Menstruace úplně vymizela. Předtím jsem měla jiné tělísko a po zavedení jsem víc jak měsíc krvácela a bolelo mě břicho. Vše se ale nakonec srovnalo. Menstruace se zmírnila asi až po půl roce a po roce už jsem převážně jen špinila. Přeji, ať se vše brzy srovná :)
Odpovědět To se mi líbí1
Zdravím. Já teda ještě děti neměla, ale jsem spokojená. Tělísko mam třičtvrtě roku a menstruaci mám pravidelnou a trochu bolestivou. Ze začátku jsem asi 20 dní jen špinila a pak jsem dostala menstruaci. Od té doby bez problému. ALE. Je tu jedno velké ale. Mívám bílý výtok, snad každý den a je cítit kovem ba někdy až čpavkem. Myju se každý den a stejně to hned příjde zas. Mám nějakou dobu přítele, ale orální sex z jeho strany si teď dělat nenechám..
Odpovědět To se mi líbí0
Asi Vás nepotěším, mám tělísko od začátku listopadu 2019 a místo toho aby menstruace mizela, přijde mi, že je to čím dál horší... úplně bez špinění jsem během měsíce pouze v řádech dnů...Také se hodlám objednat k lékaři..
Odpovědět To se mi líbí1

Diskuze

Doporučujeme