Maminka.czDiskuze

Nitroděložní tělísko Kyleena-zkušenosti

Ninha 10. 2. 2020 4:48:35
Zdravím, ráda bych přispěla svou prozatímní a krátkodobou zkušeností s kyleenou a zároveň bych poprosila o názor k mé situaci. Začnu úplně od začátku. Jsem po dvou porodech, tělísko jsem si nechala zavést 10.1.toho roku. Zavedení jsem absolutně vůbec necítila ale opravdu vůbec, byla to jako úplně běžná gyn. prohlidka. i přesto, že jsem měla těsně před ms. Možná to vůbec nebolelo díky těm dvěma porodům? 🤔 každopádně ještě ten den jsem začala špinit a do tří dnů se dostavila ms. Což bylo v pořádku. Trvala podstatně déle (asi 12 dnů) pak to přešlo ve špinění (3 dny) ale k mé zlosti poté nastoupilo znovu krvácení, které trvá do dnes. A postupně nabývá na intenzitě 🙄 mezitím snad jen jeden den - necelý- bez krvácení i špinění. Pokud bych celou tu dobu jen spinila, považovala bych to jako „normální“ a nevadilo by mi, věřím že by se to časem určitě srovnalo.. ale to krvácení mi dělá starosti. Krvácet z 30 dní nějakých 24 🙄 to je prostě hrozně otravné, nepříjemné..nehledě na to, že manžel už začíná být taky velice nespokojený a nedivím se mu :( Kromě toho krvácení žádné jiné potíže nemám. Mám v plánu zítra volat dr. a nejspíš se rovnou objednat na kontrolu i když bych měla jít asi až za dva týdny. Každopádně prosím, jestli měl někdo třeba podobný průběh a nakonec bylo všechno v pořádku, aby se podělil o svůj příběh.. samozřejmě uvítám všechny zkušenosti. Děkuji všem, kteří se prokousali celým tímhle slohem :)
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme