Maminka.czDiskuze

RE: Nitroděložní tělísko Mirena

Hanna 1. 3. 2018 23:13:56
Dobrý den.
Mirenu mám 2roky.
Mudr mi ji zavedla 10tydnu po porodu. 2mesice jsem krvacela silně a nepřetržitě+křeče a bolesti. A pak dalších 6mesicu slaběji ale stále.. a to jsem do 8mes věku dítěte plně kojila!! Od 9mes jsem začala dávat příkrmy.. podle Dr krvácení i křeče normálka - tělo si zvyká. Zhruba po těch 8mes, co jsem měla mirenu zavedenou jsem přestala krvácet úplně. Ale ouha, když jsem přestala kojit (v 22mesicich dítěte) MS se objevila. Krvácím sice slabě, ale po 25dnech asi tři dny+bolesti. A v době ovulace také krvácím a křeče. Podle Dr je to normální..
Mno, nechám si ji těch 5let , když už jsem za to zaplatila a pak nevím co...možná i sterilizace... Děti už mám, další neplánujeme... Uvidím kazdopadne další mirenu už ne!!!
Nicméně - mám čtyři kamarádky, které jsou s mirenou 100% spokojeny.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme