Maminka.czDiskuze

RE: Nitroděložní tělísko Mirena

Petra 16. 8. 2018 20:24:32
Zdravím všechny,
15.1.2018 jsem porodila své třetí děťátko.
Byla mi doporučena mirena protože mám Leidenskou mutaci - heterozygot
Tak jsem si ji 13.6.2018 nechala zavést. To se dalo vydržet bolelo to jen chvilku. Mirena se zavádí při menstruaci a krvácení bylo normální . Normálně mi skončila menstruace a tři dny byl klid. Pak to ale začalo neustále jsem cítila jako že dostanu menstruaci . Bolesti břicha jsem měla tak každý čtvrtý den po celou dobu Musela jsem si brát i prášek
na bolesti. Krvácení bylo po celou dobu až do dneska. Nejprve mi doktor předepsal Proveru 5mg 2xdenne brala jsem dvě balení s tím že krvácení přestane . No a ani ťuk nic nepřestalo . Včera jsem byla na kontrole prý bylo vše v pořádku. Mirena seděla tak jak má. A to včera jsem už nekrvacela. Doktor udělal ultrazvuk a řekl že sliznice je normální tak jsem si řekla jo už to přestane a bude to v pohode. No a odpoledne to začlo na novo. Tak už toho mám akorát dost a dnes jsem ji nechala vyndat. Doktor mi chtěl dát další prášky . Ale já už to nechci brat. Na reklamaci to prý není tak vůbec nevim. Prostě jsem vyhodila šest tisíc. Prostě mé tělo ji nechtelo. A dnes mi ji vyndali a bolest břicha přestala teď cítím takovou úlevu že mám radost. Nevím co si dát za antikoncepci. My ženy to máme prostě složité. Tak holky prostě Mířená na každé tělo funguje jinak buď ji tělo přijme nebo neprijme. A cpat do sebe prášky to nechci. Říkali mi že to přestane po půl roce ale nevěřím tomu a ten sex taky potrebuji už jsem podrážděná z toho vseho. Tak holky ať se rozhodnete jakkoli tak tělo si řekne samo. Mějte se krásně....
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme