Maminka.czDiskuze

RE: Nitroděložní tělísko Mirena

Klára 26. 2. 2019 9:21:50
Ahoj, tak se taky připojím s mou krátkou ale intenzivní zkušeností s Mirenou. V první řadě před zavedením doporučuji přečíst pořádně příbalový leták a dobře si to rozmyslet. Jen pro info, jsem rok po akutní cs a mám dělohu dozadu. Mirena mi rok nešla zavést (asi mě to mělo varovat), při první ms od porodu zavedeno, zavádění bylo hodně bolestivé, ale přežila jsem to. První týden byl úplně v pohodě, žádné bolesti, ms pryč tak jsem byla spokojená. Ovšem po pár dnech přišlo zhoršení. Začala jsem silně krvácet, prožívala jsem každý den regulérní kontrakce, do toho silné bolesti beder. Dceři jsem se nemohla vůbec věnovat, nefungovala jsem. Po dvou týdnech nasazen Ascorutin, posléze Norigesteron, oboje bez efektu. Po čtyřech týdnech intenzivního krvácení a bolestí jsem si tělísko nechala i přes přesvědčování lékaře vyndat a nastala okamžitá úleva. Nárok na vrácení peněz nemám - dle slov lékaře jsem v pořádku a potíže by musely trvat aspoň půl roku. Takže jsem bohatší o další zkušenost a chudší o 5 tisíc, ale zdraví mám jen jedno. Věřím, že někdo je velice spokojený, ale za mě teda nee
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme