Maminka.czDiskuze

RE: Nitroděložní tělísko Mirena

Jenifer 21. 5. 2019 15:42:26
Dobrý den, mám Mirenu cca 2 roky a úplně přes kopírák stejné příznaky jako tady Michaela. Dnes jsem se rozhodla,že si ji nechám vytáhnout, už tyto stavy nedávám i po psychické stránce. Pořád to jsou bolesti prsou. Když jsem se ptala co na ty bolesti, sestra mi řekla, že mám užívat Pupalku aspon 3 měsíce. Pak mi začaly padat vlasy a ona mi řekl, že nikdy se s tím nesetkala, prý to mám od něčeho jíného. Nafouklé břicho , špinění, a hlavně to pomočování. Kámen úrazu bylo, kdy mě manžel vzal do náruče a samovolně jsem se počůrara. Ano to sestry a doktoří říkají,vůbec se nebát zavolat a rozhodnout se podle sebe. A pokud to Váš doktor nechce vytáhnout, požádat jiného. Já už jsem se objednala....
prostě moje tělo nezvládlo přijmout....každá máme jiné tělo a taky každé to přijímá jinak....jsem ráda, že to mohu s někým probrat tleskání
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme