Maminka.czDiskuze

RE: Nitroděložní tělísko Mirena - zkušenosti

Anna 19. 6. 2021 16:49:22
Přidám též moji zkušenost...
Nikdy jsem nerodila,roky beru antikoncepci, ale začalo se mi po vysazení dělat zle,tak jsem se rozhodla pro Mirenu po poradě s gynekologem. Lituji toho převelice! Zavedení bylo to nejhorší, co jsem zažila...v momentě, kdy se tělísko v děloze rozevřelo,přišla bolest tak strašná,že jsem myslela,že se mi roztrhla děloha, málem jsem omdlela,všechno mě začalo brnět,nedokázala jsem se postavit na nohy,hodinu a půl jsem ležela u sestry v bolestech. Od té doby jsem byla měsíc na neschopence, každý den od 16.30 do 18.30 přicházely urputne bolesti. Dokonce jsem cítila jak mě ta ramínka tělíska v děloze pichaji. Na jednu noc jsem skoncila i v nemocnici s bolestma, nikdo mi to nechtěl vyndat,že si to sedne.Nakonec jsem skončila v úplně jiné nemocnici,kde mi bylo řečeno, že Mirena se nezavadi ženám co nerodily,je velká a děloha se musí prvně změřit, což u mě nikdo neudělal. 17.6. mi ji vytáhli v nemocnici,6 000 Kč v haji,ne mojí chybou a ty mi nikdo nevrátí. Od té doby jsem bez bolestí, ale litaji ze mě kusy masa...takže za mě už nikdy žádné tělísko, ani to malé, protože už se tak bojím, že i návštěvu gynekologie nezvládám od zavedeni😔 mám ATB pořád tvrdnu doma a doufám, že se moje děloha uzdraví. Dávejte si pozor,ať vám změří prvně delohu,ať zbytečně netrpíte jako já
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme