Maminka.czDiskuze

RE: Nitroděložní tělísko Mirena

flíček 14. 8. 2017 17:52:46
Taky zdravím. Po vytažení tělíska mi udělali rovnou kyretáž s odběrem vzorků na histologii. Ms jsem dostala po kyretáži až po 75 dnech. Nyní rovnou dnes a to po rovných 30 dnech. Vzhledem k tomu, že mi je 48, tak antikoncepci opravdu není důvod řešit, těhotenství se v tomto věku opravdu nebojím. Mě obtěžuje síla a ta mně těžce komplikuje život. Té se asi nikdy nezbavím. Měla jsem ms vždycky silnou, takže si pokaždé řeknu - třeba je to ta poslední, konečně. A zase nééé! Vyřešila by to hysterektomie, ale přiznám se, že se operací hrozně bojím. Tak prostě takhle bojuju. To otravné a stálé krvácení je opravdu způsobené progesteronem, jakmile tělísko nemám, je ms zase max. týden a pak úplně čisto. Je zajímavé, jak může tělo reagovat úplně obráceně. Já brala nejdříve čistě progesteron v pilulkách - Duphaston, Utrogestan, Norethisteron. Brzdí růst sliznice, aby žena tolik nekrvácela. Je zajímavé, že mě tyto léky dohnaly na pohotovost, protože jsem po nich krvácela ještě silněji. Proto si myslím, že mně nesedla ani Miréna. Diskuze je fajn na to, že získáme různé informace, které nám mohou nějak pomoci. Nemám ráda,když někdo tvrdí, že to není možné a tak. Všichni sdělujeme svoje osobní prožitky, takže je to opravdu o štěstí jako kdeco v životě. Mějte se hezky.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme