Maminka.czDiskuze

RE: Nitroděložní tělísko Mirena

Magda 6. 3. 2018 16:26:34
Zdravím, mám zavedenou Mirénu čtvrtým rokem, před tím jsem dlouhá léta užívala hormonální antikoncepci. Migrény v období menzes mám taky už hodně let, a je to jedno jestli jsem nebrala nic, antiko nebo měla tělísko. Mě prostě při menzes nebolí břicho, ale hlava.
Co se týče tělíska samotného...zavedení teda byl pro mě téměř hororový zážitek, dost to bolelo...pak asi dva měsíce bylo silnější krvácení a nyní mám klid, mám sice pravidelný menzes, trvá však den a je velice slabý...Takže ve 46 letech mohu říct, že za mě jo, jděte do toho...Pokud ještě nebudu příští rok v přechodu, nechám si ji určitě vyměnit za novou.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme