Maminka.czDiskuze

RE: Nošení napevno přišitých kšand - za trest

MAX 8. 3. 2022 9:49:08
Pavle- ještě bych dodal že oblečení není trest, ale pouze na to které oblečení si zvyknout. Mne se v minulosti líbila děvčata v krátkých sukýnkách v kombinací s bílou halenkou které také měly šle do H, než dnešní potrhané oblečení ve kterých chodí i významné osoby a to i do televize, myslím že u nás ještě není taková chudoba aby se toto oblečení nosilo na veřejnosti- je to ostudné pro náš národ, takoví lidé by raději mohli strašit třeba ptáky ve vinicích. Mne se lepší líbil pán který byl oblečen v krásných růžových šatech a někteří ho možná i odsuzovali, než dnešní ženy v roztrhaných džínách-ostuda národa. Proto si myslím, že tvoji rodiče tě spíše vedou k tomu aby jsi také nespadl mezi otrhance a na ostatní spolužáky nehleď-určitě si na tvé kšandy zvyknou. Já od mladí jsem nosil punčocháče a nikomu to nevadilo, protože to bylo oblečení běžné, velmi jsem si na ně zvykl a nosím je dodnes. Pozoruji ve svém okolí že je nosí i mnoho mužů, i v chladnějším období mnoho chlapců, jsou velmi pohodlnější než potrhané kalhoty, avšak v současné době postrádám i u žen vkusné oblečení, pro mnohé ženy je pohodlněji si obléknout díravé kalhoty než silonky pod sukně nebo šaty. Mnoho mužů se vrací ke své bývalé módě - oblékají si nejen kalhotky, punčocháče apod., ale již mnoho mužů chodí v sukních a ženských šatech - je to jen zvyk a nebrat na zřetel své okolí- brzy to bude běžné a výrobci by neměli rozlišovat oblečení na M a Ž, ať si každý chodí v čem chce. Proč ženy v létě musí mít na veřejnosti podprsenku i když skoro žádné poprsí nemají a mnozí muži s velkými prsy chodí bez nich ??? a tak si nemohou horní část opalovat. Proč ženy v panských trenýrkách mohou chodit na veřejnosti a muži v kalhotkách, které jsou lepší a pohodlnější na běžné nošení by byli považování za :::::, ???
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme