Maminka.czDiskuzeMaminka.cz

nováček na maminka.cz

doro79 11. 9. 2014 8:28
Ahoj maminky, našla jsem náhodou tento webík a zaregistrovala se. Sháním pro synka lego cars - bitva na moři. Je tu jedna maminka, která jej prodává, ale nedaří se mi u jejího inzerátu dát "odpovědět na inzerát". Vždycky mi to napíše, že se na stránce vyskytla chyba. Neporadíte mi jak můžu i jinak kontaktovat prodejce??? Moc děkuji za pomoc. Romča
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Dvorake 12. 9. 2014 15:10
@doro79 Předpokládám, že máte Internet Explorer 8, tam to opravdu nefunguje. :( Moc děkujeme za upozornění, chybu se pokusíme, co možná nejdříve opravit.Pokud chcete okamžitě odpovědět na inzerát, tak bych Vám doporučil aktualizovat verzi prohlížeče na Internet Explorer 9 a nebo nainstalovat jiný internetový prohlížeč, např. Google Chrome (http://www.google.cz/intl/cs/chrome/), kde Vám vše půjde. ;)Princip bazárku je velmi jednoduchý - majiteli inzerátu odpovíte pomocí kontaktního formuláře, který se Vám zobrazí po kliknutí na tlačítko "ODPOVĚDĚT NA INZERÁT", které je umístěno v detailu všech inzerátů. Kontaktním formulářem odešlete zprávu, která majiteli dorazí na jeho e-mail a on se Vám následně ozve. Na webu Maminka.cz si profil uživatele není možné zobrazit.Jinak jsem zkoušel přihlášení v Internet Explorer 8 a to mi funguje správně. Zkontrolujte, prosím, zda-li máte opravdu správné přihlašovací údaje. Děkuji, Erik.
Odpovědět To se mi líbí0
doro79 12. 9. 2014 14:28
@Dvorake Dobrý den, Eriku,děkuji za reakci. Jedná se o tento inzerát http://www.maminka.cz/bazarek/lego-cars-8426Měla bych případně zájem o více lego od tohoto prodejce, resp. prodejkyně, ale nedaří se mi s ní nijak spojit.Prohlížeč mám Explorer, myslím, že chyba bude v něm. Tento mám ale v práci a tady do toho moc zasahovat nemůžu.Ještě by mě zajímalo, jak funguje celkově ten bazárek. Jsem zvyklá obchodovat na mimibazaru, kde můžu přímo kontaktovat prodejce - že dám odpovědět na inzerát, můžu se podívat na jeho profil a nebo mu přes jeho profil poslat vzkaz. Tady na mamince se v tom nějak neorintuju.Zkoušela jsem se přihlásit na stránky maminky i doma na svém počítači. Bohužel tam se mi pro změnu nedaří přihlásit, i když jsem zaregistrovaná. Nevím kde je problém.
Odpovědět To se mi líbí0
Dvorake 12. 9. 2014 14:02
Dobrý den, můžete mi prosím napsat, o který inzerát se přesně jedná (URL adresa inzerátu). Jaký používáte prohlížeč? Nezkoušela jste využít jiný internetový prohlížeč? Moc děkuji za odpověď, Erik. ;)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu