Maminka.czDiskuze

RE: Obřízka manžela a syna

Antonin Vlas 23. 10. 2019 14:43:46
To je pouze váš subjektivní názor, ale to se vše časem ještě může změnit. Vím o spoustě mužů, kteří si svou obřízku napřed pochvalovali, ale teď ji proklínají. Ti muži mohou nadávat leda tak na svou vlastní hloupost ale co ti, kterým to bylo uděláno jako malým dětem, aniž by to chtěli. Mnozí z nich za to nenávidí své rodiče a mnozí též náboženství, které je na vině. UDĚLAT TO MALÉMU DÍTĚTI JE HRUBÉ POŠLAPÁNÍ JEHO ZÁKLADNÍHO PRÁVA NA SEBEURČENÍ A GENITÁLNÍ INTEGRITU. Já byl z počátku obhájcem té obřízky, protože se mi dostalo zcestných informací jenže, když jsem poznal případy mužů, kterým ta obřízka zničila jejich sexuální život, tak jsem na ni změnil názor o celých 180°. Mnozí muži v USA a též na západ od našich hranic, kde je ta obřízka kvůli americkému kulturnímu imperialismu častější se roky moří nechirurgickým obnovováním předkožky. Ale nejcitlivější erotogenní zakončení mužského těla je tak jako tak provždy fuč ale i tak to pomůže. I v ČR vím o třicetiletém muži, který to obnovování provádí. Byl obřezán v deseti letech ze "zdravotních důvodů." Dnes už se ví, že na 95% těch obřízek ze zdravotních důvodů je v našem středoevropském prostoru naprosto zbytečných. Dle spisovatele Maria Lichtenheldta, který byl sám takto obřezán ve věku svých čtyř let a který k tématu napsal 3 knížky je takové zbytečné řešení UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ. A o obřízce zdravého chlapečka na přání rodičů radši ani nemluvě.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme