RE: Obřízka manžela a syna

Antonin Vlas 23. 10. 2019 15:11:08
*zenska obrizka je pravy opak -tam jde o mrzaceni zen ale muzska obrizka je vice nez uzitecna!*

...................................................................................................................................................

Vážená dámo, to vykládejte těm mužům, kteří mají kvůli té obřízce zničený sexuální život a rozpálíte je do běla. Jsou mezi nimi i ti vaši Turci, jako například pan Alexander Bachl, který má svůj sexuální život zničený jenom proto, že jeho otec byl muslim nebo pirátský politik z Kolína nad Rýnem Ali Utlu. Mimoto, vešlo i ve známost, že mnohé ženy trpí s obřezanými muži bolestmi při pohlavním styku. I mužská obřízka je zmrzačení, i když ne všichni obřezaní muži to tak pociťují. Vím o spoustě mužů, kteří kvůli tomu zmrzačení velmi trpí.

V Turecku se to dělá kvůli náboženskému tmářství a v USA je to od roku 1870 záležitost kryptonáboženské pseudovědy jak napsal v USA v roce 1980 ve své knize OBŘÍZKA, AMERICKÝ ZDRAVOTNICKÝ BLUD Dr Edward Wallerstein. Nejlepší na tom je, že Dr Wallerstein byl žid. V USA je spousta židů, kteří prohlédli zlo dětské obřízky a bojují proti ní. U nás nejblíže bojuje proti chlapecké obřízce Jerome Segal, člen židovské náboženské obce ve Vídni, který vyučuje historii na pařížské Sorbonně.

Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Horoskopy

Rak Ať už jste zadaní, anebo svobodní, v lásce se dařit nebude. Pakliže podlehnete svodům nové známosti,…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Olga, Helga, Pius

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné