Maminka.czDiskuze

RE: Obřízka manžela a syna

Antonin Vlas 23. 10. 2019 15:42:14
*Mám dva synovce a oba mají obřízku provedenou od předškolního věku a nevidím v tom nic špatného.Oba na ni byli v předškolním věku,na základě návrhu nebo spíše doporučení od dětské doktorky,kdy měli oba lehkou fimozu (zúžení toho konečku předkožky).Poměrně brzy došlo k zahojení a velmi dobře si na tento stav zvykli a pak už nebyly žádné problémy s přetahováním,které před zákrokem nebylo úplně možné.Oběma dělali úplnou obřízku a je to moc fajn.Pokud budu mít malého určitě bych mu to také nechala udělat pokud možno co nejdříve.Všimla jsem si,že si oba synovci často tahali za ten koneček a to už nejde,nemluvě o hygieně.*

Vážená dámo, máte tam čtrnáct lajků ale vaše doporučení je zcela zcestné jako doporučení té doktorky. Mírná fimóza v předškolním věku není vůbec žádná zdravotní vada a není to vůbec důvodem ke zmrzačující amputaci předkožky, kdy je na 5/7 nejcitlivějších erotogenních zakončení mužského těla je jednou provždy odstraněno a mnozí muži kvůli tomu mají opravdu velké problémy a mnohé ženy se s takovými partnery rozešly, protože trpí s obřezanými muži bolestmi při pohlavním styku.

Ale chápu Vás, já sám jsem byl dříve takto popletený, protože jsem neznal relevantní fakta a tu dětskou obřízku jsem dříve sám takto, jak jste tu tu udělala Vy, obhajoval. Dnes vím, že jsem se hluboce mýlil.

Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme