Očkování a negativní účinky

Siri 15. 1. 2010 11:17:39
Chtěla bych se zeptat je tu někdo kdo má zkušenosti s negativní reakcí na Priorix,nebo jinou povinnou očk.vakcínu na spalničky,nešt.,zarděnky? Víte o nějaké nejšetrnější vakcíně? Četli jste příběhy na rozalio.cz? Zde je adresa jednoho příběhu http://www.rozalio.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=274&Itemid=156 Nám bude za chvíli 15 měsíců a opravdu mám z toho strach. Už ty hexavakcíny jsme prodělávali s horečkama . Objednala jsem si knihu od něm.doktora -Očkování-obchod se strachem ,tak jsem zvědavá co se dozvím. Víte,že v Německu,Anglii(a už si nevzpomínám na další země) už jsou očkování nepovinná a je jen na rodičích nač nechají své děti očkovat? A ta prasečí chřipka - teď se zase píše,že je to podvod století a farm.průmysl na tom vydělal balíky peněz. ~a~ . Jen náhodou jsem narazila na informace o tak závažných reakcích u některých dětí . Takže mám teď docela zamotanou hlavu. UŽ ta naše reakce po hexavakcíně se mi nelíbila a uvnitř jsem zuřila,co jen jsem tomu malýmu broučkovi nechala napíchat za potvory. Budu ráda za názory a zkušenosti . Je mi jasný,že to nevyřeším,ale co když je na tom všem něco pravdy a z očkování se už spíše stává byznys a já teď riskuji,že budem patřit k těm kdo mají tak otřesné a doživotní zkušenosti. Vůbec si neumím představit,že by se našemu milovanému broučkovi něco hrozného přihodilo . Ale zase na druhou stranu samozřejmě nechci aby nás skolila nějaká meningitída či co . Děkuji za názory a zkušenosti .
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Horoskopy

Kozoroh Krasojízda pracovního úspěchu vás neopustí ani v pátek. Jste plni energie a snažíte se ji rozdávat i…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Etela, Isabel

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné