Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Oční optika vaše zkušenosti

Ahoj, máte někdo zkušenosti s dobrou oční optikou v Praze? Sháním nějaké kvalitní dioptrické brýle, které něco vydrží. Mé poslední jsem si kupovala v drogerii a už po půl roce jsou na odpis. Ne že bych od nich čekala dlouhé trvání ale teď už bych ráda něco na delší dobu ať to nemusím řešit po pár měsících znova. Také by bylo fajn, kdyby tam přeměřovali zrak. Slyšela jsem že to v optikách dělají ale netuším za jakou cenu a pokud by to bylo moc drahé, tak se raději objednám k očnímu. Máte někdo zkušenost?
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
@Milka Já jsem tu jejich akci nestihla, měli to myslím jen přes celý říjen. Ale když jsem se ptala kolik to normálně stojí tak to jsou 3 stovky a jelikož jsem si tam kupovala i nové brýle tak jsem to měla v ceně. Za mě určitě lepší než jít čekat k optikovi do čekárny, kvalitně provedené stejně.
Odpovědět To se mi líbí0
Nedávno jsem byla na přeměřování zraku v grandopticalu protože jsem zjistila, že tam mají akci, měření zdarma. Zkus se podívat na jejich stránky jak dlouho akce trvá. Personál byl milý a pomohl mi při výběru obrouček. Jsem celkem náročná a nerozhodná takže to semnou paní neměla jednoduché. Nakonec jsem si vybrala elegantní, stylové brýle ze kterých mám radost.
Odpovědět To se mi líbí0
Na měření zraku jsem čekala tak dva měsíce, než mě pan doktor přijal. Příště bych volila optiku před doktorem.
Odpovědět To se mi líbí0
Moje brýle jsou taky z drogerie a na to že je mám už skoro rok, tak jsou pořád v dobrém stavu. Kvalita asi nebude nic moc ale na to moje občasné nošení to stačí.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Ryby Den před úplňkem ve lvu jste plní energie a malujete si velké věci. Pokud se vám ještě nepodařilo…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Otilie, Manfred, Alfons

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné