Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Odběr plodové vody

pidalka.d 17. 1. 2012 17:02
Ahojky všem, dnes jsem dostala výsledky genetiky a doporučili mi jít na odběr plodové vody. Měla jsem jen nepatrný náznak Downova syndromu (1zvýšení z 25). Postup a co mě čeká jsem se dočetla na internetu, ale spíše mě zajímají Vaše rady a skutečné dojmy. Jdu na něj za dva dny a trošku se bojím.. Mám důvod? Díky všem <img alt=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/41.gif" />
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
samida 25. 1. 2012 21:32
@samida máš ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
samida 25. 1. 2012 21:31
@pidalka.d Ahoj, tak jak?? výsledky už má kompletní?
Odpovědět To se mi líbí0
Pepajr 18. 1. 2012 13:23
Poslal jsem své přítelkyni http://test-tehotenstvi.cz/.
Odpovědět To se mi líbí0
pidalka.d 18. 1. 2012 6:26
Ahojky moc děkuju,těší mě že předběžné výsledky jsou tak brzy,ta nejistota mě vysává :-$ Ať už je pátek,dám vědět jak jsem dopadla :-)
Odpovědět To se mi líbí0
samida 17. 1. 2012 21:53
Ahoj, na odběru jsem byla v září loň. roku. Strach jsem měla samozřejmě taky a přesto, že osobně znám dvě maminky, které na něm byly, stejně mi to v ničem nepomohlo. Vyšetření nebolí, je to trochu nepříjemné, cítíš spíš takový tlak, trvá to chvilku. Určitě je dobré poslechnout doporučení doktora, jak se chovat po..Břicho mě bolelo asi tak dva dny, je dobré odpočívat - já mám doma dvě malé děti - takže jsem určitě jen neležela ;-) . Výsledky předběžné jsem věděla za 2 dny, tj vyloučení DS a podrobné do 14 dnů. Nevím jestli jsem ti to aspoň trochu přiblížila, víc mě nenapadá. Konzultaci s genetikem nejspíš mít budeš a tam se rozhodneš. Držím pěsti ať je vše v pořádku a miminko zdravé.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu