Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Odcizení v těhotenství

Ahoj, potřebuji se někde svěřit nebo alespoň vypsat z toho, čím si právě procházím. Jsem v 5. měsíci těhotenství a již od začátku se s přítelem jenom hádáme. Cítím velké odcizení ve vztahu a ač se oba snažíme, tak nenacházíme způsob, jak věci řešit v klidu. Přítel je podrážděny, najednou mi vyčítá chyby jako že je se mnou příliš svazany, že mu nedávám dost svobody a dokonce mi několikrát řekl, jestli to má mezi námi vůbec cenu. Asi dokážete pochopit co to pro mě je, když jsem těhotná a řekne mi něco takového...každý den brecim a nevím jak dál...tvrdí, že ode mě nemá žádnou podporu a jak toho má v práci moc, já ale nedokážu podporovat, když on sám se ke mně chová chladně. Na dítěti jsme se domluvili oba a dokonce mi říkal, jak se těší až budu těhotná a bude to se mnou prožívat. Vím, že je vše o komunikaci, já se však snažím říkat, co mě trápí ale on je jak hluchý a vůbec mě nechápe. Nevím co mám dělat a bojím se, co bude, až se dítě narodí...jediné o čem mluví, jak se hrozně boji, že se nevyspi...to že se nevyspim ani já už však nezmiňuje...mateřská je podle něj pohoda
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
@Luca To je dost možný, je to hrozný "mazel" a mazlení jak s malým dítětem upřednostňuje před sexem... Já jsem se ale změnila a už nemám chuť ho tolik hýčkat ale je to hlavně tím, že máme krizi a díky tomu, jak se ke mně chová, nemám ani chuť to dělat. Nevím, jak mu mám vysvětlit, že i já mám city a potřebu mít vedle sebe oporu,obzvlášť teď.
Odpovědět To se mi líbí0
Podle mě se bojí, že už nebude v tvém životě č.1, že budeš čas a lásku věnovat hlavně prckovi. A když se člověk bojí, tak kolem sebe "kope". Zkusila bych nějakou poradnu. Držím pěsti, ať všechno dobře dopadne.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Lev Ve vaší blízkosti se objeví pár zajímavých osob opačného pohlaví. Budou to zrozenci ve znamení Vah,…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Zita, Nico, KonstancieRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu