Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Odcizení v těhotenství

Ahoj, potřebuji se někde svěřit nebo alespoň vypsat z toho, čím si právě procházím. Jsem v 5. měsíci těhotenství a již od začátku se s přítelem jenom hádáme. Cítím velké odcizení ve vztahu a ač se oba snažíme, tak nenacházíme způsob, jak věci řešit v klidu. Přítel je podrážděny, najednou mi vyčítá chyby jako že je se mnou příliš svazany, že mu nedávám dost svobody a dokonce mi několikrát řekl, jestli to má mezi námi vůbec cenu. Asi dokážete pochopit co to pro mě je, když jsem těhotná a řekne mi něco takového...každý den brecim a nevím jak dál...tvrdí, že ode mě nemá žádnou podporu a jak toho má v práci moc, já ale nedokážu podporovat, když on sám se ke mně chová chladně. Na dítěti jsme se domluvili oba a dokonce mi říkal, jak se těší až budu těhotná a bude to se mnou prožívat. Vím, že je vše o komunikaci, já se však snažím říkat, co mě trápí ale on je jak hluchý a vůbec mě nechápe. Nevím co mám dělat a bojím se, co bude, až se dítě narodí...jediné o čem mluví, jak se hrozně boji, že se nevyspi...to že se nevyspim ani já už však nezmiňuje...mateřská je podle něj pohoda
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
@Luca To je dost možný, je to hrozný "mazel" a mazlení jak s malým dítětem upřednostňuje před sexem... Já jsem se ale změnila a už nemám chuť ho tolik hýčkat ale je to hlavně tím, že máme krizi a díky tomu, jak se ke mně chová, nemám ani chuť to dělat. Nevím, jak mu mám vysvětlit, že i já mám city a potřebu mít vedle sebe oporu,obzvlášť teď.
Odpovědět To se mi líbí0
Podle mě se bojí, že už nebude v tvém životě č.1, že budeš čas a lásku věnovat hlavně prckovi. A když se člověk bojí, tak kolem sebe "kope". Zkusila bych nějakou poradnu. Držím pěsti, ať všechno dobře dopadne.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Střelec Nedáte si pokoj a neustále štengrujete kolegy v práci. Vašeho chování si všimne šéf a rozhodné se s…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Lenka, Eleonora, Lena

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu