Maminka.czDiskuze

Odešla mi hlenová zátka čirá, mám jet do nemocnice když už přenáším ?

žabičkaa 16. 1. 2011 21:52:24
Ahoj no tak můj porod probíhal tak nějak rychle :o) že bych to přála každé.. 20.12. jsem nastupovala v 8:00 do nemocnice na vyvolávání, od rána mi dávali injekce a prášky ale nic nezabíralo, vůbec jsem se neotevírala.. Ve 13.00 mi začaly bolesti tak jsem zvonila na sestru že to mám po 4minutách a ona ať jdu do sprchy ať si dávám teplou sprchu na břicho.. Asi v 16.00 už jsem nemohla bolestí vydržet tak jsem volala přítelovi ať přijede, že se už asi něco klube, pak přišel primář, že to jsou poslíčci že k porodu to musí být kontrakce, ale já už tu bolest nemohla vydržet tak mi dali něco jako kapačku ale měla jsem bolesti asi po 1minutě ale bolest šílená, přítel mě otíral studenou vodou a nic nepomáhalo v 18.00 přišel opět primář že mi udělají císař že mě nenechají takhle dál trpět, svíjela jsem se tam až na zem.. Vezli mě na sál a já brečela radostí, že malého už budeme mít na světě, píchli mi epidurál a pořád si tam ze mě dělali srandu že jsem si musela spléct poslední datum měsíčků že tolik injekcí co do mě dali na vyvolávání že by zabralo i u slona.. :) bylo to pohodlné že jsem necítila žádnou bolest u porodu, jen jsem cítila jak mi zmáčkli břicho pod žebry a malej byl na světě v 18:42 ale ani mi ho neukázali to mě štvalo jen jsem ho slyšela jak brečí a já začala taky, přítel si ho šel popsat to jsem slyšela jak mu říkala sestra, jinak u mě nebyl u porodu.. šili mě asi 30minut no prostě dlouho, pak si jen pamatuji jak mě vezli na pokoj a malého mi přivezli až po 21hodině strašně dlouho.. a to prý dávají dítě hned k sobě, no u mě se to tedy nestalo.. a na pokoj mi ho dali až ve středu večer, pač jsem v úterý ráno sebou sekla v koupelně na dlaždičky, ale nic se mi naštěstí nestalo,hlavně mě nevzali ani na vyšetření, další dítě tam asi v té porodnici nepřivedu na svět, sestřičky nepříjemné.. No za týden nás pustili a rosteme jako z vody..
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme