Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Odpírání sexu v manželství

aliz 7. 4. 2014 9:33
Ahoj. Chtěla bych se zeptat jestli máte zkušeností s odpíráním sexu manželovi? Já se tomu "věnuji" už přes rok a nestačím se divit jaké výsledky to přináší <img alt=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/01.gif" /> Když jsem s tím začínala tak jsem si o tom něco málo přečetla... co všechno s tím může žena dokázat a získat. A taky mi poradila jedna žena co s tím měla větší zkušenosti. Ale ráda bych poznala jiné ženy co s tím mají zkušenost.
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
Lucka 10. 10. 2016 9:58
Taky to mám naopak. Já bych mohla několikrát týdně a manželovi stačí tak 1-2 x za měsíc. A od té doby co mi začlo růst bříško (krátkodobě plánovaně zvýšená aktivita) si o sexu můžu nechat jen zdát. Říkal že je pro něj to bříško asexuální a že radši nic než aby ublížil miminku. Už jsem si zvykla po něm nic nechtít ale jsem z toho protivná a nevrlá. Pochybuju že se to ale vrátí na nějakou snesitelnou úroveň. Manžel se vrací z práce unavenej a dcerka je hroznej nespavec a brzy budou nespavci dva... :sok:
Odpovědět To se mi líbí0
Nikousek 9. 10. 2016 22:46
Tak bohužel u nás je to naopak :-( Já bych se klidně milovala tak 2x - 3x za týden (také to nepotřebuji nutně denně), ale přítel má na milování chuť 1x za 2 měsíce. Tvrdí mi, že jinou nemá, starám se o sebe, zkoušela jsem na to jít i jinak a stejně nechce. Začalo to tím, že se dozvěděl, že jsem těhotná (plánovaně).Prostě tomu nerozumím :eh
Odpovědět To se mi líbí0
František 1972 9. 3. 2015 18:29
To u nás to bylo obráceně, manželka měla vyrázně vyšší potřebu a nakonec utekla i s dítětem za jiným mužem. Teď jsem sám, ale chtěl bych to změnit, nevadila by mě ani svobodná maminka. Sex mi stačí jednou za měsíc, nejsem zrovna naruživý, na druhou stranu existují ženy, kterým by to mohlo vyhovovat.
Odpovědět To se mi líbí0
Lemule 18. 5. 2014 16:15
To asi manžela moc nemiluješ viď? ;-)
Odpovědět To se mi líbí2
Geraltka 24. 4. 2014 12:32
No.. Dělej jak myslíš, ale nediv se, až ti uteče za milenkou :)
Já bych do toho teda nešla, protože bych tím za prvé trestala akorát sebe a za druhé, když někoho miluju, tak ho nebudu vydírat, ale každý podle svého :)
Odpovědět To se mi líbí5


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu