Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Odpírání sexu v manželství

Ahoj. Chtěla bych se zeptat jestli máte zkušeností s odpíráním sexu manželovi? Já se tomu "věnuji" už přes rok a nestačím se divit jaké výsledky to přináší Když jsem s tím začínala tak jsem si o tom něco málo přečetla... co všechno s tím může žena dokázat a získat. A taky mi poradila jedna žena co s tím měla větší zkušenosti. Ale ráda bych poznala jiné ženy co s tím mají zkušenost.
Celkem 14 odpovědí Zobrazit jako strom
Nepročítala jsem všechny komenty, ale s některými souhlasím. :-DOdepřít sex, protože by mi to bylo nepříjemné, nebo mě ta hlava opravdu bolí, je OK :-D ... ale jinak tohleto souvisí spíš s manipulací a to se nevyplácí pozor zelenáčBýt manželem, tak si po čase najdu bokovku, nebo pokud nejsou děti, tak si sbalím kufry. Sex doprčic není nic hnusnýho. Kdysi dávno lidé věděli, že je posvátný a léčivý. 8-DDneska jsou lidi líný i na tenhle sport... to je hrůza 8-D
Odpovědět To se mi líbí2
taky mně napadlo zda problém není v erekci. Hodně mužu si to nepřipouští a vymlouvají se na stres, hodně práce, ....zkus s ním promluvit
Odpovědět To se mi líbí0
nemůže mít třeba prblémy s erekcí a stydí se to říct?
Odpovědět To se mi líbí0
Buďte rádi, že jen "odpírá". Je tam alespoň šance, že se to může změnit. Mě manželka nedávno zcela bez zábran sdělila, že už nechce vůbec. Prostě jen tak. Že jí to nebaví a že je na to už stará. Není ji ani čtyřicet. Prý nikoho nemá, jen jí to nic neříká. Svou ženu mám stále rád a líbí se mi. Takže mít jen "odpíračku" je alespoň světlo na konci tunelu. Ale pokud se k tomuto autorka někdy vrátí, má rada muže ve středním věku je, že muž, který není impotentní, nebo se mu jeho žena už nelíbí, bez sexu nevydrží. Je to zcela přirozené. Společné chvíle manželství a hlavně vztah velmi tmelí. Od mytí zad v koupelně, ustlání postele, něžných dotyků jako by jen tak až po to nejintimnější. Pokud Vám manžel poskytuje projevy něžnosti, reagujte. Jinak to přestane vnímat jako běžnou součást vztahu a začne se hrabat v maličkostech a nakonec se Vám odcizí natolik, že budete bydlet vedle "jen známého", se který budete spolu jen kvůli dětem nebo majetku.Přeji Vám hodně štěstí.
Odpovědět To se mi líbí9
Z Vašeho příspěvku je znát, že svým mužem pohrdáte a nemilujete ho. Pro Vás je to pouze nástroj k dosažení svých sobeckých cílů (děti, majetek, společenské postavení, ...). Doufám, že se manžel probere a najde si jinou; hodnou a milou ženu.
Odpovědět To se mi líbí9
Je to zcestné.Nic tím nedokážete leda,že si manžel najde bokovku.Nebo rozvod. , 8-D
Odpovědět To se mi líbí6
Ahoj, mě to přijde ujetý, ale zajímalo by mě, co to teda má za super výsledky. Vůbec nevim co je to za módu :)
Odpovědět To se mi líbí3
Odpírání sexu je ta největší blbost, co jsem kdy slyšela. Manžel není nějaký pes, kterého můžeš tímto vycvičit. Měla bys ses zamyslet nad tím, co je ve vašem vztahu špatně, když to děláš.
Odpovědět To se mi líbí10
Bohužel i to se muze stat :( vim co to je, take nas to potkalo.
Odpovědět To se mi líbí0
Taky to mám naopak. Já bych mohla několikrát týdně a manželovi stačí tak 1-2 x za měsíc. A od té doby co mi začlo růst bříško (krátkodobě plánovaně zvýšená aktivita) si o sexu můžu nechat jen zdát. Říkal že je pro něj to bříško asexuální a že radši nic než aby ublížil miminku. Už jsem si zvykla po něm nic nechtít ale jsem z toho protivná a nevrlá. Pochybuju že se to ale vrátí na nějakou snesitelnou úroveň. Manžel se vrací z práce unavenej a dcerka je hroznej nespavec a brzy budou nespavci dva... :sok:
Odpovědět To se mi líbí2
Tak bohužel u nás je to naopak :-( Já bych se klidně milovala tak 2x - 3x za týden (také to nepotřebuji nutně denně), ale přítel má na milování chuť 1x za 2 měsíce. Tvrdí mi, že jinou nemá, starám se o sebe, zkoušela jsem na to jít i jinak a stejně nechce. Začalo to tím, že se dozvěděl, že jsem těhotná (plánovaně).Prostě tomu nerozumím :eh
Odpovědět To se mi líbí2
To u nás to bylo obráceně, manželka měla vyrázně vyšší potřebu a nakonec utekla i s dítětem za jiným mužem. Teď jsem sám, ale chtěl bych to změnit, nevadila by mě ani svobodná maminka. Sex mi stačí jednou za měsíc, nejsem zrovna naruživý, na druhou stranu existují ženy, kterým by to mohlo vyhovovat.
Odpovědět To se mi líbí0
To asi manžela moc nemiluješ viď? ;-)
Odpovědět To se mi líbí8
No.. Dělej jak myslíš, ale nediv se, až ti uteče za milenkou :)
Já bych do toho teda nešla, protože bych tím za prvé trestala akorát sebe a za druhé, když někoho miluju, tak ho nebudu vydírat, ale každý podle svého :)
Odpovědět To se mi líbí17


Horoskopy

Beran V práci to nebude úplně dobré, pocítíte stres a budete docela nesoustředěni. Je to vlivem Merkuru a…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Hedvika, Heda, DespinaRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu