Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

odsávačka hlenů

Zdravím, chtěla jsem se jen poradit, jakou odsávačku považujete ze nejlepší.Tu na vysavač nebo obyčejnou?
Celkem 9 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahoj, rozhodně doporučuju tu na vysavač, náš malej trpí na zadní rýmu a jinou než touto odsavačkou ji nevytáhneme. Doktorka mi ji doporučila a jsem s ní fakt spokojená ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Tak už to je požehnané i od doktora z poradny, ostatní jsou prý neefektivní...To věřím, jen nevím, proč do mě doktoři hustili něco jiného. :-D
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, taky jsem pro odsávačku na vysavač, u naši Elišky ji používáme prakticky od doby, kdy jsme se vrátili s porodnice a je to fakt paráda, malá ani nepostřehne, že se něco děje a snoplíky jsou v cukuletu pryč :-) .
M-a-y
Odpovědět To se mi líbí0
@kuzlej přesně tak...... náš špunt jako mimi snesl tu hadičkovou, měl rýmu ale jenom jedenkrát.... takže to šlo.....ale pak už byl větší , a zas měl rýmu a to už se nedalo nijak jinak než tou na vysavač. Teď má David skoro rok a třičtvrtě, rýmu měl zatím jenom 2x, letos na podzim ještě ne........no sem ráda moc a moc..ale ono nás to taky asi nemine :-\ a pak zas vytáhnu vysavač a pojedem :-D
Odpovědět To se mi líbí0
@Very Díky, taky si myslím, že je mnohem drastičtější cpát prckovi půl hodinyhadice do nosu a pak další půl hodinu se snažit pusou něco odsát... :-D :-D
Odpovědět To se mi líbí0
Kuzlej, používej ji dál.......ono ty obyč odsávačky: ta balonková se taky nedostane hlouběj do nosu, a ta hadičková.....tu taky nesmíš strčit až dozadu, mohlo by se děcku ublížit.......... ta na vysavač je dobrá, nedám na ni dopustit. Kdysi byla v tv nejaká doktorka, v nějakém pořadu, a ta tam byla taky za "chytrou" , že prej jak odsávačky týrají děti, že je to trápí, a hlavně ty na vysavač....že sou drastické, atd atd. Tak teda nevím....nepřijde mně to drastické. Jednak sem to zkusila na sobě a vím, že mozek z hlavy to fakt nevytáhne :-D :-D a za druhé: když budu používat obyč odsávačku, a budu na děcku ležet a držet ho, když sebou bude mlet, a budu odsávat hodinu......to je asi podle ní v poho nebo co :-\ :-\ :-\ :-\ No, já na odsávačku na vysavač nedám dopustit, jak i berca psala, je torychlé a dobré.
Odpovědět To se mi líbí0
@petra beranova Mě se taky zdá lepší a rychlejší, ale doktor v nemocnici, kde jsem s prckem ležela pro podezření na zápal plic, mi říkal, že prý to neodsaje tu zadní rýmu, tak nevím. Ale zatím ji používám :-)
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky,my už od narození používáme tu na vysavač,je to super a rychlé...s tou obyč. máme celkem špatné zkušenosti....takže tu na vysavač doporučuji... ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ahoj. KDyž byl náš Davídek uplně pidi mimi, měla sem obyč odsávačku, tu hadičkovou, a rýmičku sem s tím odsála....protože nebyl ještě tak "živý" a akční........až byl větší, to už se s tím nedalo, škubal se, hlava doprava doleva....horor, a tak sem pořídila tu na vysavač........... a je to super, a je to rychlé.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Rak Vaše činorodost a schopnost čelit potížím je v prachu. Motáte se v práci jako nikdy předtím. Nechápete,…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Drahoslav, Drahoň

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu