Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

odsávačka hlenů

kuzlej 22. 11. 2010 16:53
Zdravím, chtěla jsem se jen poradit, jakou odsávačku považujete ze nejlepší.Tu na vysavač nebo obyčejnou?
Celkem 9 odpovědí Zobrazit jako strom
Mája :o) 25. 11. 2010 14:55
Ahoj, rozhodně doporučuju tu na vysavač, náš malej trpí na zadní rýmu a jinou než touto odsavačkou ji nevytáhneme. Doktorka mi ji doporučila a jsem s ní fakt spokojená ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
kuzlej 25. 11. 2010 11:15
Tak už to je požehnané i od doktora z poradny, ostatní jsou prý neefektivní...To věřím, jen nevím, proč do mě doktoři hustili něco jiného. :-D
Odpovědět To se mi líbí0
M-a-y 23. 11. 2010 16:55
Ahoj, taky jsem pro odsávačku na vysavač, u naši Elišky ji používáme prakticky od doby, kdy jsme se vrátili s porodnice a je to fakt paráda, malá ani nepostřehne, že se něco děje a snoplíky jsou v cukuletu pryč :-) .
M-a-y
Odpovědět To se mi líbí0
Very 23. 11. 2010 9:32
@kuzlej přesně tak...... náš špunt jako mimi snesl tu hadičkovou, měl rýmu ale jenom jedenkrát.... takže to šlo.....ale pak už byl větší , a zas měl rýmu a to už se nedalo nijak jinak než tou na vysavač. Teď má David skoro rok a třičtvrtě, rýmu měl zatím jenom 2x, letos na podzim ještě ne........no sem ráda moc a moc..ale ono nás to taky asi nemine :-\ a pak zas vytáhnu vysavač a pojedem :-D
Odpovědět To se mi líbí0
kuzlej 23. 11. 2010 8:53
@Very Díky, taky si myslím, že je mnohem drastičtější cpát prckovi půl hodinyhadice do nosu a pak další půl hodinu se snažit pusou něco odsát... :-D :-D
Odpovědět To se mi líbí0
Very 23. 11. 2010 8:22
Kuzlej, používej ji dál.......ono ty obyč odsávačky: ta balonková se taky nedostane hlouběj do nosu, a ta hadičková.....tu taky nesmíš strčit až dozadu, mohlo by se děcku ublížit.......... ta na vysavač je dobrá, nedám na ni dopustit. Kdysi byla v tv nejaká doktorka, v nějakém pořadu, a ta tam byla taky za "chytrou" , že prej jak odsávačky týrají děti, že je to trápí, a hlavně ty na vysavač....že sou drastické, atd atd. Tak teda nevím....nepřijde mně to drastické. Jednak sem to zkusila na sobě a vím, že mozek z hlavy to fakt nevytáhne :-D :-D a za druhé: když budu používat obyč odsávačku, a budu na děcku ležet a držet ho, když sebou bude mlet, a budu odsávat hodinu......to je asi podle ní v poho nebo co :-\ :-\ :-\ :-\ No, já na odsávačku na vysavač nedám dopustit, jak i berca psala, je torychlé a dobré.
Odpovědět To se mi líbí0
kuzlej 23. 11. 2010 8:18
@petra beranova Mě se taky zdá lepší a rychlejší, ale doktor v nemocnici, kde jsem s prckem ležela pro podezření na zápal plic, mi říkal, že prý to neodsaje tu zadní rýmu, tak nevím. Ale zatím ji používám :-)
Odpovědět To se mi líbí0
petra beranova 22. 11. 2010 22:09
ahojky,my už od narození používáme tu na vysavač,je to super a rychlé...s tou obyč. máme celkem špatné zkušenosti....takže tu na vysavač doporučuji... ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Very 22. 11. 2010 20:47
Ahoj ahoj. KDyž byl náš Davídek uplně pidi mimi, měla sem obyč odsávačku, tu hadičkovou, a rýmičku sem s tím odsála....protože nebyl ještě tak "živý" a akční........až byl větší, to už se s tím nedalo, škubal se, hlava doprava doleva....horor, a tak sem pořídila tu na vysavač........... a je to super, a je to rychlé.
Odpovědět To se mi líbí0


Video

První fotky královského miminka! Kate s Williamem ukázali druhého syna

Horoskopy

Lev Výhodnější pro vás bude, když se nyní soustředíte hlavně na svoje cíle, které si už dlouho toužíte…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Otto, Ota, OtoRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu