Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Odsávačka mateřského mléka

bilberrygirl 1. 3. 2010 20:08
Ahoj všichni, můžete mi prosím poradit, jaká odsávačka mléka je dostačující? Mám v plánu si koupit nějakou manuální (né elektronickou - ty jsou moc drahé). Mám vyhlídnuté tyto tři, tak kdyby měla některá z vás jakoukoli zkušenost, budu ráda, když se s ní tady podělíte.1) Chicco F One Hand 69804 2) Philips Avent manuální odsávačka mateřského mléka bez BPA ! 3) NUK Prsní pumpa Sensitive.
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
zuzkadolka 13. 4. 2010 8:40
Ahojte, přesně tuto otázku jsem si kladla než jsem porodila.Až jsem měla porod za sebou a spustilo se mi mléko do druhého dne nevěděla jsem kam skočit dřív.V porodnici jsem strávila 13 dní.Malá měla silnou žloutenku.Jinak já byla v pořádku.Čekala jsem jen na ni.Ale za těch 13 dní jsem tam rozdávala mléko.Měla jsem ho tolik že jsem pořád chodila odsávat a do mléčné kuchyňky.Sestřičky jen valili oči kde to beru.Snad po každém kojení jsem ještě odsála 160ml.Vystřídala jsem tam Aspon 5 košilí a nškolik vycpávek do podprsenky.Až jsem přijela dom´ů tak se mi to upravilo podle potřeb dítěte.A odsávačku už nepotřebovala. Ještě zvašte co s mlélem které odsajete.Když miminku bude stačit to co si veme z prsu co stím odsátým.Vylit to by byla škoda.Tak jestli můžu poradit tak si odsávačku kupte až po porodu a uvidíte sama jestli je potřeba ji koupit.Ale já bych si ji jen vypůjčila.Nevím kde chcete rodit ale ve Zlínské porodnici jde vypůjčit odsávačka i monitor dechu.Tak přeji šťastné chvíle s voňavím miminkem.
Odpovědět To se mi líbí0
Jana Šináglová 6. 3. 2010 16:01
Já mám zkušenosti s tou Chicco a moc dobré. Jen bych doporučovala počkat, až jestli ji vůbec budete potřebovat - pokud už se tak nestalo. Já jsem ji využila u prvního dítěte a u druhého jsem ji nepotřebovala vůbec ani jednou. Abyste zbytečně nevyhodila peníze. <3
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Lev Udělejte si čas na rozhovor se svými nejbližšími. Tentokrát se vyhněte praktickým tématům, protože jsou…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Květa, Rafael, KvetaRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu