Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Odsávačka mateřského mléka

Ahoj všichni, můžete mi prosím poradit, jaká odsávačka mléka je dostačující? Mám v plánu si koupit nějakou manuální (né elektronickou - ty jsou moc drahé). Mám vyhlídnuté tyto tři, tak kdyby měla některá z vás jakoukoli zkušenost, budu ráda, když se s ní tady podělíte.1) Chicco F One Hand 69804 2) Philips Avent manuální odsávačka mateřského mléka bez BPA ! 3) NUK Prsní pumpa Sensitive.
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
Ahojte, přesně tuto otázku jsem si kladla než jsem porodila.Až jsem měla porod za sebou a spustilo se mi mléko do druhého dne nevěděla jsem kam skočit dřív.V porodnici jsem strávila 13 dní.Malá měla silnou žloutenku.Jinak já byla v pořádku.Čekala jsem jen na ni.Ale za těch 13 dní jsem tam rozdávala mléko.Měla jsem ho tolik že jsem pořád chodila odsávat a do mléčné kuchyňky.Sestřičky jen valili oči kde to beru.Snad po každém kojení jsem ještě odsála 160ml.Vystřídala jsem tam Aspon 5 košilí a nškolik vycpávek do podprsenky.Až jsem přijela dom´ů tak se mi to upravilo podle potřeb dítěte.A odsávačku už nepotřebovala. Ještě zvašte co s mlélem které odsajete.Když miminku bude stačit to co si veme z prsu co stím odsátým.Vylit to by byla škoda.Tak jestli můžu poradit tak si odsávačku kupte až po porodu a uvidíte sama jestli je potřeba ji koupit.Ale já bych si ji jen vypůjčila.Nevím kde chcete rodit ale ve Zlínské porodnici jde vypůjčit odsávačka i monitor dechu.Tak přeji šťastné chvíle s voňavím miminkem.
Odpovědět To se mi líbí0
Já mám zkušenosti s tou Chicco a moc dobré. Jen bych doporučovala počkat, až jestli ji vůbec budete potřebovat - pokud už se tak nestalo. Já jsem ji využila u prvního dítěte a u druhého jsem ji nepotřebovala vůbec ani jednou. Abyste zbytečně nevyhodila peníze. <3
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Ryby Milé Rybičky, pondělí otevře týden prošpikovaný pozitivními změnami, ale také nepříjemnosti. Nic moc se…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Emanuel, Lara, Manuela

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu