Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Odstranění jizev po akné

Ahoj, chci se zeptat jaké máte zkušenosti s odstraňováním jizev po akné? Byla jste třeba některá na laseru? Nebo na chemickém peelingu? Jak to prosím probíhá a nevíte o nějakém dobrém centru či klinice v Plzni, kde toto poskytují? Děkuju
Celkem 21 odpovědí Zobrazit jako strom
Dobrá podpora pro "hojení" jizev po akné je přírodní arganový olej. Mě pomohl a to jsem na akné trpěla i teď v dospělosti. Plus pleť čistím černým mýdlem. To je taky přírodní a na akné jako stvořené. Objednávám všechno na https://www.marockezlato.cz/ :)
Odpovědět To se mi líbí1
@Alenka Novotná Dobrý den,můžu se zeptat, jestli se ve Vašem případě jednalo o vpadlé jizvy? K jak velkému zlepšení došlo a na kolik Vás zákrok vyšel? Už jsem zkoušela 2x frakční laser, ale výsledek je téměř nulový. Děkuji
Odpovědět To se mi líbí0
@Linda Většinou se odstraňují pomocí laseru a ošetření moc bolestivé není, jenom nepříjemné, samozřejmě to každý snáší jinak, ale za ten výsledek si myslím, že to stojí.
Odpovědět To se mi líbí0
@Renča Jakým způsobem se jizvy odstraňují ? Bolí to hodně nebo se to dá vydržet ?
Odpovědět To se mi líbí0
@Alenka Novotná Já jsem byla na odstranění v Amaryllis centru (www.amarylliscentrum.cz) na které jsem dostala doporučení a dobře jsem udělala, protože když jsem viděla některé fotky před a po slečen, které byly na odstranění jizev v jiných salónech, tak efekt tam nebyl bohužel vůbec žádný a akorát vyhodily peníze.
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den.Já byla na laseru tu https://www.aetherinstitute.coma po tom co jsem vše zkusila, jsem si jistá, že je to jediný co dokáže jivy odstranit. Jsem velice spokojená
Odpovědět To se mi líbí0
@Andrejka Dobrý den, mohu se zeptat, kde pani dr. Takácsová působí? Moc děkuji. Andrea
Odpovědět To se mi líbí0
Měla jsem také pár jizviček po akné, ale naštěstí mi na to postačil krém, který jizvy zjemnnil a zesvětlal.
Odpovědět To se mi líbí0
@Andrejka Dobry den,mohla bych poprosit info do mejlu vozdecka.e@seznam.cz ..jaky typ laseru vam pomohl..moc dekuji
Odpovědět To se mi líbí0
@Andrejka Dobrý den,mohu se zeptat na více informací do meilu Monika.Kreuz@seznam.czTaké mě to trápí a zvažuji laser.Moc děkuji Monika
Odpovědět To se mi líbí0
Taky jsem si jizvy po akné nechala odstraňovat poocí laseru a jsem moc spokojená. Dřív jsem z toho měla opravdu velké mindráky, protože jsem měla obličej samou jizvu a ono i když si dá člověkk trošku make upu, tak je to stále vidět, takže jsem to zvažovala a nakonec šla do odstranění a nelituju toho. Děkuji moc paní doktorce Takácsové, která mi s tímto problémem pomohla.
Odpovědět To se mi líbí0
@Zuzana třeba výborně pomohl laser na plasticke klinice. Zkus se tam zeptat, urcite ti poradi, co by se s tím dalo delat.
Odpovědět To se mi líbí0
Príjde mi ze jizvy po akne nejdou vylecit nicim jinym nez nejaky zakorkem u odbornika, nebo mate nekdo jinou zkusenost?
Odpovědět To se mi líbí0
Vse zalezi natom jak moc hloboke jizvy to jsou, vim o cem mluvim, mam je take :(((
Odpovědět To se mi líbí0
@KačenaStračena Od dixo, funguje to základě paprsků , které ti při aplikaci pronikají přes kůži. Mě to pomohlo
Odpovědět To se mi líbí0
@Moja Ještě jsem neslyššela o nikom komu by kokosový olej nesedl tak budete asi vyjímka. A tu žehličku máte odkud ? jak to funguje ? Na čem je to postavené ?
Odpovědět To se mi líbí0
@KačenaStračena já třeba kokosák vůbec nemůžu , mám po něm jakoby popálený obličej, kůže se napne a svědí , asi ji mám až moc citlivou ani make up nemůžu ( jako ten určený pro plet s akném ) jedině tu žehličku , jinak jsem tři dny jako rajče když dám nějaký krém
Odpovědět To se mi líbí0
@Moja neznám , ale zkouším kokosový olej co mi poradila seestra a zatím nic moc, asi na ty přírodní a babské rady moc nebudu
Odpovědět To se mi líbí0
Mě pomohla na jizvičky galvanická žehlička. znáte to ?
Odpovědět To se mi líbí0
Nechci zakládat novou diskusi když jde o to samé, jenom bych potřebovala doporučit dobrou kliniku kde odstraňují jizvy po akné v Praze. Prosím někoho kdo má osobní zkušenost. Děkuji
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme