Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Odstranění křečových žil lepidlem

Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat jestli někoho trápí křečové žíly stejně jako mě. Chtěla bych si je nechat odstranit metodou s lepidlem, máte s tím někdo zkušenost? Nechci jít totiž pod narkózu a křečové žíly vytahovat, známá říkala že je to bolestivé. Tak by mě zajímal váš názor, nebo zkušenost s odstraňováním křečových žil lepidlem, podstoupil jste někdo zákrok? Nebo křečové žíly vůbec neřešíte?
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
@JanaAhoj, můžete mi sdělit, jaké prášky berete?
Odpovědět To se mi líbí0
@AničkaOny jsou i ty metličky trochu zrádný. Vypadá to jen jako kosmetická vada, ale ve skutečnosti jsou to tak\ křečové žíly, i když drobné. Ale určitě se ani je nevyplácí podceňovat. Časem se mohou ještě víc rozjet, nebo se k tomu přidat ty "pravé" křečáky. Mluvím z vlastní zkušenosti. Máme to v rodině, mamce to taky začalo metličkama a dneska má nohy plné křečových žil. Na operaci jít nechce, ale dohnala jsem jí alespoň k doktorovi pro prášky, u kterých sice nadává na cenu a že je musí brát možná už napořád, ale na druhou stranu se to nehorší a nohy jí nebolí, neotékají, takže je ve finále ráda. Já jsem řešila už i ty metličky. Loni jsem byla na sklerotizaci, nějakou dobu jsem pak taky brala prášky a nosila kompresní punčochy, ale stálo to za to, dneska mám nožky krásně čistý.
Odpovědět To se mi líbí0
Já křečové žíly neřeším, mám jenom metličky které mě neomezují a nebijí do očí tak doufám že si to nerozjede ještě víc. Ale kdybych na to měla jít tak bych rozhodně volila šetrnější variantu než vytahování křečových žil, na to jsem jednou viděla jedno video a byl to hnus..
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, já se zákroku na radu doktora vyhýbám. Prý se to pak vrací. Nevím tedy, jak tato metoda. Mám předepsané prášky. Beru je každý den a opustily mě bolesti.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme