Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

odstranění tetování

Dobrý den,mám dceru (19let) před rokem si nechala udělat tetování a teď se jí znelíbilo že by chtěla jiné a jinam.může někdo poradit dobrou kliniku? Našly jsme společnými silami dobré recenze na kliniku která je v Praze.Absolvoval někdo z vás tento zákrok? případně kde?
Celkem 9 odpovědí Zobrazit jako strom
@Lucka Dobry den, řekněte mi prosím kde jste na odstranění byla? Právě to reším a nevím na koho se obrátit. Moc dekuji.
Odpovědět To se mi líbí0
@Lucka Tady jsem našla zábavnou alternativu, když se chcete vyhnout jizvě :)http://fanmag.cz/40-fotek-ktere-dokazuji-z...
Odpovědět To se mi líbí0
Tetování jsem si nechávala odstranit a všechno super, je ale potřeba jít na dobrou kliniku, nejlépe si rovnou vybrat i osvědčeného doktora.
Odpovědět To se mi líbí0
@Lucka ženy zrovna dneska jsem se bavila s kamarádkou která mě láká na epilaci laserem jak tak koukám tak ta klinika je vážně hodně známá.Ale můžu potvrdit že jsem na ni nenašla zatím jedinou špatnou recenzi :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Tamara ok to respektuji a chápu:)
Odpovědět To se mi líbí0
@Lucka Email bohužel nezveřejnuji mám k tomu své důvody ale pokud dodáte kontakt sem do diskuze budu moc ráda děkuji vám
Odpovědět To se mi líbí0
@Tamara Mě osobně jizva nezůstala, ale riziko je samozřejmě vždycky.I když minimální. Na této klinice mají výbornou techniku a riziko té jizvy je minimální takže se není čeho bát.Navíc cokoliv budete chtít vědět vám trpělivě sestřička vysvětlí.Kdyby jste chtěla kontakt můžu dodat budto sem nebo na email.
Odpovědět To se mi líbí0
@Lucka Lucko není to jen o tom jestli si tetování posléze rozmyslí.Mě tatér tetování úplně pokazil a tak teď se taky rozmýšlím kam zajít aby bylo co nejmenší riziko jizvy.Mám ho na ruce na rameni takže by to bylo ted v létě hodně na očích kdyby zůstala jizva.Ale plánuju další tetování na lýtko a na druhé rameno, jen zajdu k jinýmu tatérovi a raději dám na doporučení. A vám jizva po odstranění zůstala?
Odpovědět To se mi líbí0
Na odstranění jsem byla před dvěma lety.Šla jsem k nim na základě dobrých referencí a oplatilo se mi to.Ať dcera ale počítá s tím, že to není na jedno sezení,pokud na odstranění půjde a ať si tedy druhé tetování raději rozmyslí aby potom za rok za dva znovu nemusela jít na odstranění :)
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme