Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Optiky- jaké brýle,vyšetření zraku,čočky...

ADELENKA 23. 4. 2013 19:40
ahoj tato diskuze by nám měla pomoci, tak v to doufám že tomu to bude sloužit. Já potřebuji brýlové čočky pro práci s PC, jelikož pracuji s počítačem každý den, dále bych potřeboval vyšetření zraku. Díky za poskytnuté informace.
Celkem 8 odpovědí Zobrazit jako strom
Ila 22. 7. 2013 12:53
@ hojky odkud jsi? Já chodím do optiky v Třinci a tam my vždy velice dobře poradí, podle mě je to velice důležité, aby člověk se cítil dobře, jak v brýlích tak třeba v čočkách, tak kdyby jste byla z Třince, tak se ozvěte ;)
Odpovědět To se mi líbí0
17. 7. 2013 13:30
Dobrý den, vypadá to že budu muset začít nosit brýle, ale nevím do jaké optiky bych měla jít, nedokážu si představit, že je budu muset nosit. A proto bych ráda někoho, kdo my poradí a vybere se mnou supr módní brejličky. Díky
Odpovědět To se mi líbí0
Jitkaa 25. 6. 2013 21:27
Ano to jsem ráda, že jsou ochotní. Ano to vím, kde je. Nevíte, jak dlouho fungují? Segra scháněla čočky značky Zeiss, nevíte jestli je také mají.
Odpovědět To se mi líbí0
Miluš 28. 5. 2013 9:41
Já znám akorát v Moravské ostravě optiku na 28.října 139 , znáte to tam? A jsou zde velice ochotní, vše udělají, co si jenom budete přát, mám od nich také brýle a jsou stylové. Určitě bych se barevným čočkám nebránila.
Odpovědět To se mi líbí0
Ilonkaaajirusova 27. 5. 2013 18:27
Nazdárek, hledám optiku která by měla pobočku v Ostravě. Nevíte o nějaké? Ráda bych si nechala udělat nové brýle a také i chci pořídit barevné čočky. Zatím ještě nevím jaké, doufám že by mi mohli v optice poradit. Ráda bych doporučení a informace, děkuji.
Odpovědět To se mi líbí0
Lucie 23. 5. 2013 10:22
@ADELENKA Ano to jsem ráda, brýle sluneční pokud vím tak mají, určitě bych vám mohla dát stránky www.optikajakesova.cz Pokud by jste chtěla, vědět další informace určitě je vám dám. Byla jsem zde teď nedávno, měnila jsem si obruby u brejliček a jsem z nich celá odvařená =)
Odpovědět To se mi líbí0
ADELENKA 28. 4. 2013 20:26
@Lucie Ano velice jste mi pomohla, do Třince to nemám daleko.Ale zajímalo by mě co vše nabízejí? Jelikož scháním i kloudné sluneční brýle a pár dalších drobností. Popřípadě bych byla velice ráda za jejich internetové stránky (pokud je mají). Díky
Odpovědět To se mi líbí0
Lucie 28. 4. 2013 13:09
Dobrý den, tyto čočky nabízí optika Jakešová, u které jsem velice spokojena, také je používám, jelikož značnou část dne trávím za počítačem. Pokud vím tak optika Jakešová má i pobočku v Třinci, kde provádějí vyšetření zraku. Doufám, že jsem vám pomohla Lucie
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu