Maminka.czDiskuzeDieta a hubnutí

orbitrek

ahojky, holky máte některá zkušenost s orbitrekem, na který býva reklama v tv? na netu nekteří píšou, že je to skvělé a jiní zase, že je to šmejd :) no a zjednodušeně - nechci vyhodit peníze za šmejd :) chcu být krásná a štíhlá
Celkem 6 odpovědí Zobrazit jako strom
když cvičíte, berete i magnezium? Nebo ne? Protože chodím běhat a jezdim na kole a občas mě hodně bolí celé tělo. Magnezium beru, ale asi je slabé. Umíte mi něco poradit?
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý večer, máte s ním zkušenosti? Kolik tak stojí? Děkuji za info
Odpovědět To se mi líbí0
Tak já orbitrek mám a jak píšete, je z něj hlavně věšák, ale mám v plánu ho zase vytáhnout a cvičit. Jinak můžu se zeptat v čem nejčastěji cvičíte? ráda bych začala chodit i do posilovny, ale nevím jaké je vhodné oblečení. Dívala jsem se na www.xmode.cz a mají tam toho spoustu pěkného, jen nevím co si mám koupit, abych to nejvíc využila. Poradíte?
Odpovědět To se mi líbí0
@Dana84 Nám orbitrek rezaví doma na zahradě ...nějak nebyl využítván, radši si jdeme zaběhat
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, taky je důležitý na jakou nosnost je to udělaný, my máme z prodejny sportu, nevim sice na kolik to je kilo (já mám 55kg) a po roce v něm začalo nějak podivně vrzat.. tak bych asi koukla i na toto..
jinak (jak už bylo napsáno) když se přinutíš, tak myslím, že je to super věc
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky...my máme orbitrek z tv půjčený od známé a musím říct,že špatný není.Záleží co očekáváš.Jenom se musíš přinutit na něm cvičit a neudělat si z něho věšák jako moje známá
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme