Maminka.czDiskuzeMaminka.cz

Originální knížka pro děti

Ahoj všem maminkám, které by chtěly udělat radost svým dětem originální a zajímavou knihou Jsem autorkou interaktivní pop-up knížky pro děti, kterou v těchto dnech připravuji k vydání. Knížka se jmenuje "Galerie aneb Arturovo dobrodružství" a snaží se hravou formou přiblížit dětem české výtvarné umění, probudit v nich kreativitu, fantazii a podnítit je ve vlastním tvůrčím myšlení. Chtěla bych, aby knížka byla pěkně zhotovená, kvalitní a dlouho dětem vydržela. Při výrobě jde proto převážně o ruční práci a vydání knihy je tudíž velmi nákladné. Proto již v tuto chvíli oslovuji širokou veřejnost, především mladé maminky, rodiče, milovníky knih a umělecké nadšence, kteří by měli zájem podpořit vznik této knihy a dopomoci jí tak na cestě k dětem! Pokud Vás tato knížka zaujala, na tomto odkaze se o ní dozvíte více https://www.hithit.com/cs/project/807/galerie-an... Velice Vám děkuji za případnou podporu a šíření tohoto odkazu. Hezký den!
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
Ahoj, já jsem tu samolepkovou knihu malé koupila a jsem ráda, že jsem ji vybrala. Moc se mi líbí ilustrace. Jinak je to o tom, že dítě může dolepovat a doplňovat rztomilá zvířátka. Takže jo, pokud po ní pokukuješ, určitě ji kup :)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky a co se takhle inspirovat na nejakem srazu autoru. Take rada ctu a uz mi nejako dochazela inspirace tak jsem se inspirovala dal na autogramiade autoru
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme