Maminka.czDiskuze

RE: Otěhotnění po potratu

Katka 7. 12. 2014 18:46:15
Ahoj Peťo já potratila v pátek, ale také před šesti lety, a o tom ti chci psát.. asi dva roky jsme se snažili o miminko a nic, pak jsem otěhotněla ale hned na začátku jsem se cítila divně, nebyla jsem šťastná tak jak bych si představovala, ale přikládala jsme to tomu že se bojím po tom dlouhém čekání.. nicméně v 7tt jsem dostala strašné bolesti a potratila v nemocnici jsem brečela jako želva a pan primář byl strašně hodný a uklidňoval mě že to mají taky za sebou a ať se hned po 6ti nedělí pokusíme otěhotnět že tělo bude plné hormonů.. tak jsme to zkusili a vyšlo to.. 10,5 měsíce po potratu jsem porodila krásnou dceru.. ale to těhotenství jsem musela trávit tak, že ještě den před porodem jsem byla v práci protože bych se doma zbláznila protože bych pořád myslela na miminko.. takže neboj se zkus to, ale věř mi že to bude těžké.. tedy hlavně psychicky.. řeknu tedy že i ten sex po tom 6 ti nedělí jsem brala tak divně, ale to narození dítěte stojí za to.. Držím ti pěsti aby vše dobře dopadlo..
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme