Maminka.czDiskuze

RE: Otehotneni po potratu

sedmikraaaska 28. 1. 2018 12:08:47
Loni v červenci jsem otěhotněla,bez nevolností, bez špinění,sice bez potíží, ale tak nějak polovičatě..diagnóza zamlklé těhotenství, nebylo vidět srdce, v září v 9tt. jsem tři dny před plánovanou revizí začala krvácet, rozjel se mi velice bolestivý potrat se silným krvácením, museli odložit jinou operaci aby mě zachránili. V listopadu, po necelých třech měsících jsem znovu otěhotněla, dle mého vlivem kys. listové v tabletách. Těhotenství úplně jiné, od začátku se špiněním, v 9tt úplně stejný scénář, krvácení masivní, už teda při potvrzené srdeční akci. v nemocnici mi vynadali, že jsem měli počkat půl roku, ale já vím, že by to dopadlo stejně, jsem potížista. nasadili dycinone na krvácení a utrogestan 4 tablety denně. Upřímně už jsem se s mrňetem loučila, moc šancí nám nedávali. Teď jsem 13tt. všechno zatím vydrželo, bojuje jako maminka. Podle mě jde po potratu rychle otěhotnět, ale riskujete výše uvedené..ale to je asi případ od případu. Držím pěsti?
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme