Maminka.czDiskuzePočetí

Otehotneni po potratu

Ahoj holky, bohuzel jsem samovolne potratila. Zatim nevim jestli pujdu na revizi, protoze jdu na kontrolu v pondeli a doufam, ze se to vycisti samo. Jake mate zkusenosti s otehotnenim? Hodne jsem slysela a cetla, ze telo je popotratu "pohnojene" a ze se muze zacit hned. Nekdo rika necekat vubec, nekdo 1 menstruaci a nekdo 3 mesice. Co doporucili doktori Vam a kdy jste se zacali snazit?
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
Ahoj, já potratila v 9tt, musela jsem na revizi, pak dodržovat šestinedělí. Doktorka řekla, že po první menstruaci se můžeme začít znovu snažit a skutečně nám to vyšlo a druhá menstruace už nepřišla.Držím moc palce...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, mám tu samou zkušenost čerstvě za sebou. Hodně jsem o tom četla, jelikož mám 3leťáka a první těhotenství bylo bez komplikací.Takže moje postřehy jsou následující 1. Každopádně záleží na týdnu těhotenství 2. Co doktor - to názor3. Záleží na tom jestli musíš na revizi4. Studie tvrdí že pohnojená si 3 měsíce po potratu Já byla 6+3 když jsem potratila (takže brzo) a vše odešlo samo - někomu doporučí doktor vlítnout na to hned. Mě gyndařka doporučila počkat do menstruace (se vším sex, koupání ve vaně.........kvůli infekci, že je to prý náchylnější)a myslím, že má názory dost pokrokový i na spoustu jiných věcí. Takže zeptej se doktora, aby si pak nemusela poslouchat - že si za to můžeš sama. to totiž někteří umí. Já jsem s doktorkou spokojená a v tomhle jí věřím. Takže čekám na tu mrchu červenou Grr Grr lol až dorazí a pak tomu necháme volný průbeh . Hlavně netlačit na pilu - to už vím já taky naběhla jsem si možná sama hmm jelikož jsem v září byla na operaci a těhotnět jsem se měla pokoušet až od ledna, jenže já blbec si řikala že to na poprví stejně nevyjde a bohužel vyšlo a špatně.
Odpovědět To se mi líbí0
Loni v červenci jsem otěhotněla,bez nevolností, bez špinění,sice bez potíží, ale tak nějak polovičatě..diagnóza zamlklé těhotenství, nebylo vidět srdce, v září v 9tt. jsem tři dny před plánovanou revizí začala krvácet, rozjel se mi velice bolestivý potrat se silným krvácením, museli odložit jinou operaci aby mě zachránili. V listopadu, po necelých třech měsících jsem znovu otěhotněla, dle mého vlivem kys. listové v tabletách. Těhotenství úplně jiné, od začátku se špiněním, v 9tt úplně stejný scénář, krvácení masivní, už teda při potvrzené srdeční akci. v nemocnici mi vynadali, že jsem měli počkat půl roku, ale já vím, že by to dopadlo stejně, jsem potížista. nasadili dycinone na krvácení a utrogestan 4 tablety denně. Upřímně už jsem se s mrňetem loučila, moc šancí nám nedávali. Teď jsem 13tt. všechno zatím vydrželo, bojuje jako maminka. Podle mě jde po potratu rychle otěhotnět, ale riskujete výše uvedené..ale to je asi případ od případu. Držím pěsti?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, hlavně žádný stres! Já po samovolném potratu (11. tt) byla na revizi v celkové narkóze. Pak jsme přečkali šestinedělí a do dalších 2. měsíců jsem byla těhotná znovu. Máme chlapečka. Po necelých 3. letech se nám bez problémů narodila i holčička. Známá po potratu otěhotněla už v šestinedělí... Takže hodně zdaru a štěstí a neboj všechno bude OK!
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme