Maminka.czDiskuzePočetí

Otěhotnění

Dobrý den , chtěla jsem se vás zeptat na radu , stala se mi taková nehoda ... dva dny po ukončení menstruace jsem měla pohlavní styk .. po zhruba 60 hodinách jsem užila postinor a po 4 dnech po postinoru jsem dostala Ms je to zhruba 4 tydnu po téhle postinorove MS , a test mi ukázal takzvaného ,,ducha,, ze jsme těhotná ... mezi tímhle samozřejmě ze svým stávajícím partnerem jsem pohlavní styk provozovali dost často skoro každý den .. protože se o miminko snažíme už delší dobu ... není možné , že jsme otěhotněla při té nehodě ?? Když jsem užila tabletku a neměla jsem plodné dny ?? A bylo to dva dny po obvyklé MS
Celkem 6 odpovědí Zobrazit jako strom
Dobrý večer, doporučuji vyšetření, nám to s partnerem nejde, já mám zdravotní potíže, proto je třeba přemýšlet nad dalšími možnostmi. Chtěla bych vědět jaký na to máte názor?
Odpovědět To se mi líbí0
pokud se nedaří přirozenou cestou, zkus umělé oplodnění
Odpovědět To se mi líbí0
v mem okolí je hodně paru, kterí chtějí miminko a nedaří se jim. Proto tady máme kliniky, kde se darují vajíčka a spermie.
Odpovědět To se mi líbí0
nebo se nechte s partnerem vyšetřit, zda je všechno v pořádku
Odpovědět To se mi líbí0
zkoušela jste na to brát nějaké vitamíny? Nebo ne? Jak to nakonec dopadlo, přece je to jenom od založení diskuze nějaká doba....
Odpovědět To se mi líbí0
Proč jste užila postinor, když se už delší dobu snažíte o miminko? To mi trochu nejde do hlavy :/Jinak bych ještě pár dní počkala a pak zkusila další těhotenský test. To už by mělo být jistější zda jste nebo nejste těhotná.
Odpovědět To se mi líbí3


Horoskopy

Beran Merkur je celý týden ve vašem znamení a tvoří příjemný sextil s Marsem, což vás ochrání před nemilými…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Julius, Július, Julian

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné