Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Partner je fetišista na kožené rukavice

Ráda nosím kožené oblečení takže když se ochladilo, začla jsem chodit v kožených legínách a oblíbeném kabátu. Přítel nešetřil chválou jak mi to sluší a začal mě plácat po zadku častěji než předtím. Pořád mi je zima na ruce takže nosím už od října rukavice. Jak jinak než kožené. Potrpím si na kvalitu a obzvlátě u kožených rukavic jsem hodně vybíravá. Oblíbila jsem si dlouhé s tenkou podšívkou a vůbec je venku nesundavám. Dá práci je obléknout aby se nikde nekrčily, ale ruce v nich pak vypadají jako kožené. Kvůli tomu vlastním vetšinu kabátů se 3/4 rukávy aby vyniklla jejich délka. Když mě přítel poprvé viděl celou v kůži, políbil mi ruku a pochválil můj outfit i vůni rukavic. Zaskočilo mě to, ale bylo to milé. Celou dobu se pak choval divně a byl nervo'zní. Došlo mi že se to zhoršuje když se vedeme za ruce a z každého dotyku mé kožené rukavičky slintá blahem. Doma jsem se ani nestihla svléknout protože se na mě hned za dveřmi vrhnul. Přiznal že ho vzrušuje když jsem celá v kůži a dotýkam se ho v rukavicích. Okamžitě mi bylo jasné proč se choval tak divně. Nenapadlo mě že je to chlap se kterým se musí jednat " v rukavičkách" Ráda si před ním prohlížím ruce když mám rukavice a pořád na něj sahám. Miluju jak je bezbranný když chci aby mi pomohl s jejich navlékáním a cítil taky tu vůni hebké kůže. Když se otočí za jinou dostane facku a musí se omluvit. Líbí se mi jak mu rukavice pleskne o tvář, takže se často nechám unést a přitlačím. Jeho úchylka mi vůbec nevadí ba naopak Vyhovuje mi že mě v nošení koženého oblečení podporuje a pravidelně o vše s láskou pečuje.Vždycky si mě oblékne a potom všechno natře krémem na kůži a vyleští. Když jdu do města s mamkou oblékne se taky celá do koženého aby jsme spolu ladily.Rukavice samozřejmě dostala ode mě. O jefo úchylce na dámy v kůži jsem jí řekla a od té doby ho schválně provokujeme. Máte někdo stejnou zálibu jako my?
Celkem 10 odpovědí Zobrazit jako strom
@zaskalak Miluju kožené rukavičky a už bych bez nich nešla z domu ani na krok. Manžel je ze mě hotový když si je oblékám. Neudrží se a pokaždé mi začne pomáhat . Když se mi líbí nějaké nové bez řečí jde se mnou a koupí mi je. Už nenosím skoro vůbec klasické a nechávám se oblékat do dlouhých modelů od něj. Když si může sáhnout je vzrušením jak v tranzu. Schválně si v nich před ním hraju s rukama a flirtuju s ostatními muži.
Odpovědět To se mi líbí0
Nosím taky kožené rukavky ale partnerka má na rukavičky vyloženě úchylku. Když někde uvidí rukavice které se jí líbí, musí je mit za každou cenu. Potom v nich chodí i doma a prohlíží se před zrcadlem. Je to rajcovní a tak jí říkám že vypadá jako mafiánka.
Odpovědět To se mi líbí0
Vzrušují mě ženy v kožených rukavicích. Pokud má některá zájem mě v nich ovládat a mít ve své moci, ozvi se.
Odpovědět To se mi líbí0
Já také miluji ženy, které nosí kožené rukavice. Líbí se mně, když mně v nich žena při sexu udělá. Také mně hodně vzrušuje natahování kožených rukaviček, když si s nimi žena jen tak pohrává...Tak kdyby měla některá "rukavičnice" zájem, budu navždy v její moci.
Odpovědět To se mi líbí1
Já jsem na tom úplně stejně. Milují dámské kožené rukavičky i kožené oblečení ale pořád jsem nepotkal takovou pro kterou bych kožené rukavičky kupoval. Když dámy potkávám v MHD s koženými rukavičkami, tak je to pro mě dost těžké jenom stát a dívat se Oops ale občas si alespoň udělám nějaké ty fotečky
Odpovědět To se mi líbí2
Tak to máš štěstí Ty, i on. Moji manželku musím vždy přemlouvat aby si neco takoveho vzala, a vetsinou se u toho spíš pohádáme.
Odpovědět To se mi líbí0
Váš přítel má štěstí,že si Vás našel.Mám to naprosto stejně jako on včetně facek apod
Odpovědět To se mi líbí0
úchyláček jsi spíš ty, tohle je už x-tý web který obohacuješ svým fetišem pořád stejný styl psaní, tady ještě ban nemáš co?
Odpovědět To se mi líbí0
ja si občas obleču černe latexove bodyčko, i mnaželovi se to moc líbí. Takže proč ne.
Odpovědět To se mi líbí1
Bože můj, to je nádhera. Taky zbožňuji ženy v kožených rukavičkách. Dotyku jemné černé kůže se nic nevyrovná.
Odpovědět To se mi líbí6

Diskuze

Doporučujeme