Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Partner,Prosím o pomoc a rady

Ahoj, Chci se zeptat na radu, chodim s pritelem přes dva roky. Miluju ho moc avšak je tu dost velký problém. Přítel věčně nema čas nebydlíme spolu avšak začal se stavět dum který bude hotový až koncem příštího roku. A přítel má práci do toho dálkove studuje, dělá se dům a ještě musí spousty práce udělat doma u rodičů každý bydlíme u svých no a tak spolu jsme jen o víkendu.. Když se uci do školy ani to ne pokud má něco dělat rodičům tak večer patek,sobota a celou neděli. mne to přijde hrozne málo a připadám si silene sama já vím že můžu být ráda že mám kluka co se snaží ale věřte tomu ze je to na palici ze začátku mne to nevadilo ale postupem času víc a víc se vzdálujeme a když jsem s ním o tom mluvila tak jsme se akorát hodně pohádali a řekl ze pokud to nechápu ať se s ním rozejdu. Chtěla bych od něho jen víc pozornosti a času. Říkal ze až skončí škola a barák bude to jinak ale toto je hrozně už. Netravime čas koníčkama nebo tak... Co mám dělat? děkuji
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
@Jana Jestli se finančně podílíte na stavbě, tak ano. Pokud ne, tak je to těžké, ale jestli s Vámi přítel počítá jako s životním partnerem, tak by neměl být proti.
Odpovědět To se mi líbí0
Jinak ještě k tomu bydlení, nebo mám jako trvat na tom ať to teď přepíše i na mě jestli semnou počítá i když nejsem manželé a nemáme děti??
Odpovědět To se mi líbí0
@axina Myslíte tedy, že už o mě nemá zájem?proč píšete hned matrací?do domu semnou počítá. No na katastru nejsem zapsána jako majitel, protože nejsme ještě manželé a nemáme děti. Domlouvali jsme se, že když se vezmeme a budeme mít děti tak poté napíše půlku na mě. :) a u dítěte, že od nového roku přestanu brát prášky a pote může být dítě. Takže si myslíte, že jsem jenom nějaká matrace??? Proč?
Odpovědět To se mi líbí0
avšak začal se stavět dum který bude hotový až koncem příštího roku.----------------------------------Ten dům staví pro vás oba ? Pokud ano a na katastru jste zapsaná jako majitelka i Vy, tak bych místo nudy neváhala a jezdila bych mu pomoci. Pokud ne, pak to nemá smysl a jen děláte levnou příležitostnou matraci tak říkajíc, až bude mít více času na seznamování, najde si jinou. Na tu si už čas rád udělá.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Panna Hvězdy napovídají, že je dobré pokračovat v upevňování vztahu s dětmi. Rozhodně nepatříte mezi ty…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Běla, Gejza, Bianka

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu