Maminka.czDiskuze

partnerská krize

Kytina 12. 2. 2011 7:45:38
ahoj Kosu,to je fajn,jak jste to s malým zvládli,že nekojíš,s tím si nelam hlavu,takových je spousta, i když první dítě kojili,dneska je na výběr spoustu mlík,tak jen vybrat to správný a všechno bude ok....a ta autoškola-jedině dobře děláš,bez řidičáku to dneska nejde,pak jen šikovný vozítko sehnat a bude...jinak u nás-já se konečně rozhodla podat žádost o rozvod.teda už jsem podala.ale mojemu to řeknu v pondělí...poslední kapkou bylo,když mě minulý týden napadl...tak jsem se donutila i k doktorovi dojít,sice jen modřiny na hrudníku a zhmožděnina na zádech,ale už to v minulosti dvakrát udělal...bylo tak ponižující to říkat doktorovi..teď se modlím,aby to bylo rychle za mnou..nebo spíš za námi..a hlavně jak to půjde dál,s prací,dětma(modlím se,abych je dostala oba dva kloučky zlatý).školkou,školou... =-O =-O =-O mám z toho všeho docela strach,ale uvidim,jak to všechno půjde..tak drž pěstičky a zas někdy tady...
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme