Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

????Pediatr v Kolíně????

Ahoj, potřebovala bych poradit s dětským lékařem v Kolíně. Může mi někdo poradit a doporučit? Už bychom měli začít hledat. Děkuji moc.
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Ahoj. Moc vám děkuji za rady. Nakonec jsem si vybrala p. doktorku Přidalovou. Je od nás nejblíže a už jsem se s ní setkala. Velice příjemná a milá, sestřička taky. Udělaly na mě obě velmi dobrý dojem. Pozvala si mě k sobě do ordinace, podala mi ruku, vše mi vysvětlila a udělala si ma ně čas, i když měla plnou čekárnu. Mám z toho dobrý pocit a už se těším na naši první poradnu. :-) snad jsem si vybrala dobře. Každopádně při jakékoli pochybnosti nebo problému můžu kdykoli pediatra změnit. Snad nebudu muset. Přeji vám šťastné těhulkování a zdravé miminko. Já už to mám každým dnem :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky,čekám mimi v říjnu a zařídila jsem si Mudr.Evu Matějkovou,Husovo náměstí 142, 28002 Kolín 3. TF.321727111.Všichni z mého okolí mi jí doporučili,že prý je perfektní.Už jsem se s ní osobně setkala a udělala na mě dobrý dojem. :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,bydlela jsem s prvoroeným synem v Kolíně pár let a chodili jsme k paní doktorce Přibylové.Nevím ted přesně název té ulice Královská cesta?Zkrátka je to zezadu za Odborným učilištěm spojů a elektrotechniky,byl tam i internát.Paní doktorka byla super a já s ní byla nadmíru spokojená.Jen nevím zda tam jetě je.Tak to kdyžtak zkus tam.Pak je ještě dětský lékař v ulici Zahradní.Hned naproti je Komenského park.Tak hodně štěstí. 8-)
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Štír Poslední pracovní den tohoto týdne proběhne podle vašich přání. Situace na pracovišti je uvolněná a…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Etela, Isabel

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu