Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

????Pediatr v Kolíně????

veavera 27. 5. 2010 0:29
Ahoj, potřebovala bych poradit s dětským lékařem v Kolíně. Může mi někdo poradit a doporučit? Už bychom měli začít hledat. Děkuji moc.
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
veavera 3. 8. 2010 12:47
Ahoj. Moc vám děkuji za rady. Nakonec jsem si vybrala p. doktorku Přidalovou. Je od nás nejblíže a už jsem se s ní setkala. Velice příjemná a milá, sestřička taky. Udělaly na mě obě velmi dobrý dojem. Pozvala si mě k sobě do ordinace, podala mi ruku, vše mi vysvětlila a udělala si ma ně čas, i když měla plnou čekárnu. Mám z toho dobrý pocit a už se těším na naši první poradnu. :-) snad jsem si vybrala dobře. Každopádně při jakékoli pochybnosti nebo problému můžu kdykoli pediatra změnit. Snad nebudu muset. Přeji vám šťastné těhulkování a zdravé miminko. Já už to mám každým dnem :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Jana Folkmanová 2. 8. 2010 12:36
Ahojky,čekám mimi v říjnu a zařídila jsem si Mudr.Evu Matějkovou,Husovo náměstí 142, 28002 Kolín 3. TF.321727111.Všichni z mého okolí mi jí doporučili,že prý je perfektní.Už jsem se s ní osobně setkala a udělala na mě dobrý dojem. :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Beruska6 5. 6. 2010 9:44
Ahoj,bydlela jsem s prvoroeným synem v Kolíně pár let a chodili jsme k paní doktorce Přibylové.Nevím ted přesně název té ulice Královská cesta?Zkrátka je to zezadu za Odborným učilištěm spojů a elektrotechniky,byl tam i internát.Paní doktorka byla super a já s ní byla nadmíru spokojená.Jen nevím zda tam jetě je.Tak to kdyžtak zkus tam.Pak je ještě dětský lékař v ulici Zahradní.Hned naproti je Komenského park.Tak hodně štěstí. 8-)
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Střelec Venuše tropí neplechu a trochu vás zkouší, takže pozor na to, abyste nestříleli od pasu. Hlavně buďte v…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Květuše, Zbyšek, LydiaRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu