Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Physiomer

Dianna 3. 11. 2009 21:28
Ahoj holky, máte některá zkušenosti s Physiomerem Baby? Máme ucpaný nosík a doktorka nám ho doporučuje. Díky za Vaše názory!
Celkem 12 odpovědí Zobrazit jako strom
Klára 11. 11. 2013 12:57
@Lucka Musím souhlasit, s quixxem mám taky výbornou zkušenost. Při rýmě ho dávám sobě i dětem. Líbí se mi že je přírodní, nenávykový a může se užívat dlouhodobě
Odpovědět To se mi líbí1
Lucka 3. 4. 2012 14:06
Vyzkoušela jsem už spostu mořských vod a nejlepší je Quixx. Máte prevdu, že Physiomeru je víc, ale má taky hnací plyn a dětem to není příjemné a díky tomu plynu toho vyšploucháte mnohem víc. Quixx udělá krásnou pěnu a ani miminkům to nevadí. Protože jsme alergici, tak stříkáme Quixx s aloe vera a na rýmu ten "slanější". Opravdu funguje celé rodině. Na vincentku pozor, není na rýmu! Hodně zdraví!
Odpovědět To se mi líbí1
Very 30. 4. 2010 8:13
Tak dám svoji zkušenost...už sem měla tu příležitost vyzkoušet u malého tři druhy sprejů. MAR, PHYSIOMER a QUIXX . Mně se velice osvědčil Quixx. Physiomer sice vyjde o dost levněji, je to taky velké balení......ale cosi nám to nesedí :-\ (samozřejmě je to individuální...jiným miminkám to zas může sedět se vším všudy) tak my už jenom Quixx.
Odpovědět To se mi líbí1
Dianna 9. 12. 2009 14:00
Hlavně, že vám vyhovuje :-). Já jsem ráda zase za ten Physiomer :-).
Taky musím zaťukat, že jsme nebyli dlouho nemocní. Tak hlavně, ať vám to vydrží i přes Vánoce, to by byla smůla proležet je v posteli :-( .
Odpovědět To se mi líbí1
Very 7. 12. 2009 5:14
No vidiš, to mě nenapadlo. Já to brala podle toho Maru, co sme měli předtím, ten stál taky přes stovku a byl malý......mě ani nenapadlo, že ten Physiomer je větší..... :-D ÁÁále co.....už to máme doma, semo tamo s tím malému pročistím nosík, a budem to mít na na třičtvrtě roku. Musím zaklepat, že jedinou rýmu měl v červnu, 14 dní, a teď se drží, ani v tomto počasí se zatím k němu rýma nedostala...........tak to sem moc ráda....
Odpovědět To se mi líbí0
Dianna 1. 12. 2009 10:27
Veruško, popravdě jsem šla i po ceně, protože Quixx stojí cca 120,-- Kč a Physiomer cca 150,-- Kč. Jenže Quixx má obsah jen 35 ml, za to Physiomer 135 ml !! Což je opravdu rozdíl. Tak nevím, jestli lékárnici nešlo spíš o kšeft :-(
Odpovědět To se mi líbí0
Very 11. 11. 2009 11:44
Poslala jsem mojého do lékárny, ať koupí buď již zmiňovaný Physiomer baby nebo Quixx . Měli oboje a lékárnice mu doporučila Quixx, prej je lepší. Je také nenávykový, dá se používat pořád.....tak uvidíme. Ono to stejně bude asi všechno na podobné bázi.....
Odpovědět To se mi líbí1
lilla 11. 11. 2009 10:51
Ahoj Nicky, Physiomer baby mám vyzkoušený. Zvlhčuje sliznici, ucpaný nosík uvolní téměř okamžitě a hlavně je nenávykový, takže ho můžeš používat jak často chceš. Kapu ho do nosíku jak malé, tak ho používáme i my s manželem a můžu říct, že super, určo doporučuji ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Dianna 5. 11. 2009 20:10
Taky bydlíme v paneláku a se vzduchem je to stejný. Proto jsem chtěla i něco na zvlhčení sliznice. Pro ten Physiomer jsem si zašla a dneska jsme ho dali poprvý, zatím v pohodě, tak uvidíme, jak to bude pokračovat ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Very 5. 11. 2009 12:16
No my měli nosní sprej Mar, s mořskou vodou....že by to bůhví jak pomohlo na ucpaný nos nemůžu říct....ale byl dobrý v tom, že uvolnil soplík, a lepší se to pak odsávalo, a zklidnil podrážděnou sliznici......... Doplňuju teď zásoby do domácí lékárničky, a chystám se malému také koupit Physiomer...... slyšela jsem, že je dobrý. Tak uvidíme. Mám už s čím srovnávat...... ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
lenka123 4. 11. 2009 10:28
Ahoj,já mám dětský nosní olejíček od Hádka e je fakt perfektní,lze ho dát na štětičku a vytřít nosík nebo přímo kapátkem. Bydlíme také v bytovce a pomáhá to. ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Lucinka.S 3. 11. 2009 22:07
Ahoj. Tak konkrétně s tímto ne. :-) Ale nám zase doporučila Vincentku - že prý je to hodně podobné a podstatně levnější. Tak já dávám Vincentku.A stříkám ji i preventivně - těžko říct, snad je to lepší. Tam jde o to, zvlhčit tu sliznici a jak jsme v bytovce, máme suchej vzduch. Stříkám často... A když je rýma, přes den Vincentka a akorát na noc dávám Otrivin, nebo Olynth..
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu