Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Pít či nepít

Tak milé maminky, je pravděpodobné, že už zde byl dotaz tohoto typu jednou publikován. Ale nemám moc čas se zabývat hledáním atp. Tudíž s tím přicházím sama za sebe a teď Mám dva syny, naprosté opaky. Jeden si hlídá všechno co sní a co vypije a to mu ještě nebylo ani deset, ale je to rozumbrada a má vzor ve svém otci(cvičitel a poradce ve zdravé výživě)... bohužel ale syn číslo 2 pije pouze cocacolu, kofolu, mirindu, sprite a podobné dreky !!! Začíná mu puberta a to doslova, v 11 a půl letech!!! Jsem přesvědčená o tom, že mu právě tyto slazené nápoje zhoršují akné. Chci mu pomoci a naučit ho na zdravější pití, ale zdá se, že nemám šanci. Nebo jsem alespoň nepřišla na to jak ho mám tyhle věci odnaučit !!! Až na takový fígle jako nalévání bimboo místo mirindy nebo citronády místo spritu, ale syn není hlupák.. čkoli jsou všechny ty náhražky jedna velká ňamka.. tak teď "babo" raď!!! <img alt=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/27.gif" /> aneb.. jak na 11ti letého puberťáka!?
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
A co nějaký ovocný šťávy a džusy?? Sice je v tom tuna cukru z ovoce a mpožná potom bude hyperaktivní, ale asi je to lepší nežty drijáky. I když, musím se přiznat že já v posledních měsících mám vždycky večer děsnou chuť na něco takovýho bublinkovýho, nezdravýho ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj. No tak mu to Bimboo dávej. Jestli s tim nemá problém a chutná mu to, můžeš mu to takhle fíglovat. Třeba si fakt ve finále zvykne spíš na tohle pití a po tom ostatním už ani nevzdychne. Hele nebo to zkus tak, že když nebude pít colu budeš mu dávat kapesný o něco větší anebo když ho nebude pít tak mu kapesný vemeš. To by mohlo fungovat, když je to puberťák. Vim jak to funguje na moje kluky, když jim pohrozim s odebránim kapesnýho.
Na tyhle slaďárny mám stejnej názor já to nesnesu doma ani to nekupujem a v krámě když dem okolo toho tak hodně rychle a ani si na to nevzpomenem. Klukům sem vždycky kupovala to dětský pití co nemá bejt tak špatný. Bimboo sem nezkoušela tak nevim jestli vám tak chutnuá tak ho zkusim taky. Přeju pevný nervy se synáčkem doufám že porazíš tu jeho pubertální vziodorvitost. :-$
Odpovědět To se mi líbí0
@kuzlej Nepomáhají ani největší drsňáci :-D bohužel... chtělo by to nějaký nadpozemský fígl!!! :-) a na něj ne a ne a ne přijít :-) A hlavně bojujte s puberťákem. Ach - jo :-) :'(
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, já mám teda syna jen ročního, ale co takhle trochu zahrát na chlapskou ješitnost? 8-) 8-) Vysvětlit mu, že právě ten cukr mu zhoršuje pleť, nějak jemně naznačit, že se nebude líbit holkám :-D Nevím, možná jste už zkoušela? protože všichni víme, že největší drsňáci pijí čistou vodu 8-) atd.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Ryby Musíme říci, že je docela komické vaše skvělé pracovní nasazení. Vždyť je přeci pátek - poslední…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Sarah, Doubravka, Marius

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu