Maminka.czDiskuzePočetí

Plánujeme miminko :o)

Zuzana Svobodová 8. 3. 2010 16:32
Ahojky lidičky.... Zdravím všechny... jsem tu nová, tak něco o mě... Letos mi táhne na 25. rok. Jsem z Nymburka a bydlím s přítelem, se kterým jsem už skoro 4 roky. Loni bylo naše předsevzetí do nového roku byt, to se nám splnilo a letos máme předsevzetí miminko.... Doufám, že se nám to taky brzy splní. Antikoncepci ještě beru, máme zaplacenou dovolenou k moři a tam už necháme všechno na přírodě :-[ Jedeme v červnu a já už se nemůžu dočkat, až ty hloupý prášky přestanu brát <img alt=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/37.gif" /> Moc ráda vás co nejvíce poznám.... těším se na povídání s vámi
Celkem 2645 odpovědí Zobrazit jako strom
Barča 29. 6. 2016 23:42
@milča Kolik si a to darování dostala?
Odpovědět To se mi líbí0
milča 28. 6. 2016 23:38
@Iva jo myslím že vím o čem mluvíš, byla sem na ni darovat vajíčka a bylo to tam dobrý. Líbilo se mi prostředí a sympatický persolnál.
Odpovědět To se mi líbí0
Iva 29. 5. 2016 9:50
@Denisa Přemýšlím nad jednou klinikou co je Teplicích, četla jsem na ni dobré reference. Ale nemám zatím žádné zkušenosti.
Odpovědět To se mi líbí0
Denisa 25. 5. 2016 23:39
@Iva Ahoj já po roce a půl. Máš už vybranou kliniku? Klidně Ti můžu povyprávět jak to probíhalo.
Odpovědět To se mi líbí0
Iva 29. 4. 2016 15:49
Ahoj nevím jestli nejsem ve špatné diskuzi. Ale po jaké době plánování miminka ste začaly uvažovat o umělém oplodnení? Nebo ste nejdřív hnaly partnera na vyšetření?
Odpovědět To se mi líbí0
Lucie14 8. 4. 2015 16:29
@Ajinka-1 Ahoj já si dítě s kamarádem pořídila. Vzali jsme se a ... snad každý den přemýšlím nad tím, jestli je možný abych ho jednoho krásného dne milovala :laska: a nebo prostě je to daň za to, že jsem byla moc nedočkavá (28let) a šla do toho s prvním koho jsem na dítě ukecala :'( Za tu naši holčičku to ale stálo ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ajinka-1 6. 6. 2013 15:14
Ahoj holky :-) Pročítala jsem si tuto diskuzi nejdřív od konce, pak od začátku a jak tak sleduji, jste všechny šťastně zamilované do svých partnerů. Tak jsem si říkala, jak to mám vlastně já? Můžu začít plánovat rodinu, což už bych pomalu chtěla, za své současné situace - super partner, má mě rád, zajistí mě a byl by výborný otec - který mě ale od samého počátku vůbec nepřitahuje? Mám si pořídit miminko s... řekněme "kamarádem", byť výborným?
Odpovědět To se mi líbí1


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu