Maminka.czDiskuzeDieta a hubnutí

Plastika po porodu

maminky, jsem naprosto šílená z břicha, co se mi po porodu hrozně vytahalo.Nemáte někdo zkušenost s plastických chirurgem, co by mi s tímto problémem pomohl? Hlavne nejakého osvedceného prosím. Děkuji
Celkem 20 odpovědí Zobrazit jako strom
@Bára Maminky, chtěla jsem se zeptat, zda někdo nemáte zkušenost s Platan Clinique? Našla jsem na jejich webovkách nějaké slevové akce, tak jsem myslela, že bych si po porodu něco na břicho - tuk a strie koupila, jsem objednaná na konzultaci, ale první dojem upřímně nic moc - nejprve problém se spojením s nima a po telefonu se mi to taky moc nezdálo, ale třeba zdání klame...byl jste tam někdo prosím? Zabralo to? Díky moc za recenze
Odpovědět To se mi líbí0
@Bára Já bych se ohledně plastické operace chtěla Pana Justana nejprve na něco zeptat, je možné mu poslat nějaký email nebo dotaz nějak přes stránky? Zkoušely jste to některá?
Odpovědět To se mi líbí0
@Bára Dobrý den, tak je to on já jsem si tak pročítala diskuze a říkala jsem si odkud to jméno znám. Váhám a sbírám odvahu k plastice horních víček, ale bojím se toho dost...
Odpovědět To se mi líbí0
@tetka Já jsem pana Justana viděla v televizi, má video i na stránkách a už od pohledu je to velmi sympatický pán, a z toho co říká jje vidět že má zkušenosti a ví o čem mluví.
Odpovědět To se mi líbí0
@Lída Tak to je supr.Napsala bych dříve,ale jsem stále v jednom kole a nějak není čas :( Držím moc moc palečky!!! Ale já myslím že určitě budete spokojená,pan Justan je fakt výborný.
Odpovědět To se mi líbí0
@tetka Velmi děkuji za váš příspěvek a přiznám se že mi trochu pomohl v rozhodování:) K panu Justanovi jsem si volala a už jsem se byla i předběžně domluvit jak by to asi mělo vypadat. Vysvětlil mi co a jak a objednala jsem se přímo na zákrok tento měsíc, tak mi držte palce ženy!
Odpovědět To se mi líbí0
@Lála Mám malá prsa, po kojení navíc nemají pěkný tvar a přemýšlím nad tvarováním s výplní vlastním tukem. nevíte o tom víc, je to moc bolestivé?
Odpovědět To se mi líbí0
@Lála Díky videjím jsem se objednala na konzultaci
Odpovědět To se mi líbí0
@Lída ahojky lindo.Já za sebe jsem si nechávala zmenšit prsa.Protože mě se po dětech zvětšily tak o tři čísla a ten nápor na záda to bylo něco neuvěřitelného.Byla jsem v brně u Ivana Justana tak nevím jestli je to ten samý o kterém se tu baví děvčata nebo jestli je to jen pouze shoda jmen.Každopádně tento pan Ivan je velice příjemný a šikovný.S výsledkem jsem moc spokojená, je to sice už rok ale pevně věřím že jeho přístup k pacientkám se jistě nezměnil.
Odpovědět To se mi líbí0
@Marťa Moc vás prosím až budete mít po zákroku dejte mi vědět jak jste byla spokojená. Jsem hodně nedůvěřivá a i přesto že se mi klinika pana Justana líbí co jsem se dívala na stránky tak nedám dopustit na osobní zkušenost:) moc vám děkuji
Odpovědět To se mi líbí0
@Bára Už jsem se k němu objednala tak doufám že potom se sebou budu konečně zase spokojená a nebudu se za sebe stydět. Jinak pan Justan vypadá moc sympaticky. I tak mám ze zákroku trochu strach ale to musím překonat:)
Odpovědět To se mi líbí0
@Marťa V brně má kliniku na palackého a na drobného.Když si najedete na plasticka-esteticka-chirurgie tak je tam ten kontakt přesně.Já byla na palackého
Odpovědět To se mi líbí0
@Bára Dobrý den.Jsem taky z brna a přemýšlím o plastice břicha.Kdysi jsem přibrala a ted i přesto že jsem shodila zůstala mi přebytečná kůže viset.Mohla by jste mi napsat na toho pana Justana nějaký kontakt?
Odpovědět To se mi líbí0
Výborný plastický chirurg je pan Justan v Brně.Nechávala jsem si u něj zpevnit prsa také po porodu..a jsem hodně spokojená:)
Odpovědět To se mi líbí0
@Vanilka to je dobrý, mají to dobře natočený a vysvětlený, všechny ty videa
Odpovědět To se mi líbí0
@Lála https://www.youtube.com/watch tady je videt rozdíl pred a po
Odpovědět To se mi líbí1
no klinik bude asi spousta. To by nám tu někdo mohl nějakou doporučit . Já mám po porodu druhého dítěte taky prsa zmenšený a vytvarovat by taky potřebovaly....dost přemýšlím o nějakém zákroku, ale ám z toho docela strach
Odpovědět To se mi líbí0
@Pavlína Kr. pořád v to doufám
Odpovědět To se mi líbí0
Neházej hned flintu do žita, čas a cvičení to spraví
Odpovědět To se mi líbí0
myslíš, že už se nezpraví? Já mám zase po porodu problém z prsama. Z dvojek mám jedničky a zpevnit by taky potřebovaly
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme