Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Plavání

evalanova 7. 9. 2009 10:24
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
Jana Šináglová 13. 11. 2009 13:07
Ahoj maminky, mám dvě děti. Se starším Jakubem jsem chodila od osmi měsíců, vydrželi jsme to rok. Nijak zvlášť ho to nebavilo. Pak mám tříletou Aničku. S ní jsem začala chodit v sedmi měsících a chodíme dodnes, protože je úplná ryba.. Jsem potřetí těhotná a s miminkem bych chtěla chodit taky. Plavání považuji za naprosto fantastickou aktivitu. Děti jsou mnohem méně nemocné.
Odpovědět To se mi líbí0
Hanka 10. 11. 2009 14:02
Ahoj holky, našla jsem skvělý web. Je to katalog plaveckých škol, baby clubů, plaveckých oddílů, soukromých osob a ostatních subjektů, které poskytují výuku plavání v České republice.
Je jich tam opravdu hodně i diskuze. Mějte se krásně. Hanka
Odpovědět To se mi líbí0
Iva 17. 9. 2009 16:21
Ahoj,mám tři kluky 9,6let a 18měsíců .Se staršíma jsem chodila plavat od 6měsíců a bylo tao fajn.Ve vodě jsou jako doma.No a nejmladší plave doma v bazénu as též od půl roku a z vody se mu vůbec nechce,ale už je to na něj studené,tak se chystám na přes zimu plavečák a už se moc těšíme.Mohu doporučit-kluci nejsou skoro nemocní a to je fajn.
Odpovědět To se mi líbí0
Martina85 12. 9. 2009 23:11
Ahoj holky, jsem tu nová :-)
Shodou okolností mám taky Aničku ;-) bude jí 11m a poprvé jsme byly plavat tento týden.
V bazénu to celkem šlo, problém byl spíš se sprchováním. Všechny děti byly z těch sprch na fotobuňku vyděšené. Člověk tam stojí, čeká a zničehonic na vás prudce vystříkne ne moc teplá voda :-! Pro takhle malé děti to není zrovna nejlepší řešení.
Ale chodit budeme určitě dál, jen to musíme nějak vymyslet. Spíš Aničku opláchnu v umyvadle, než abych jí takhle stresovala.
Odpovědět To se mi líbí0
ruzenka 7. 9. 2009 14:08
Ahojky.S první dcerou jsme chodili plavat od půl roku.Hrozně se jí to líbilo.Teď jí je 2,5 roku a přestala jsem s ní chodit neboť jsem těhotná a bojim se aby mě tam některé dítko nekoplo do břicha.Ale do dnešního dne nebyla ještě zaplať bůh nemocná.Takže vřele doporučuji.Nejen že se dítko vyřádí ,ale i maminka udělá něco pro své tělo.Moc nám to bude chybět.A až se nám v prosinci narodí miminko tak se určitě v půli roce zas přihlásíme na plavání a budem chodit. :-) :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu