Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Plavky - názor?

Ahoj holky, příští týden se chystáme s kamarádkou a našimi partnery do aquaparku. Můj partner mě přemlouvá, abych si vzala plavky, které jsem měla minulý rok na dovolené ve Španělsku.. po letech jsem tam vytáhla plavky, který mají spodek střihu sting tanga. Trochu neskromně přiznám, že postavu si myslím, že na ně mám a že mi ze všech střihů sluší nejvíce.. na druhou stranu je mi 34 a nevím, jestli je to vzhledem k věku ještě vůbec vhodné. Nerada bych v nich vypadala jako ,,zastydlá puberťačka". Měla bych udělat radost manželovi, nebo je to nevhodné? Díky za názory.
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
Do aquaparku bych volila spise s plnejsim spodnim dilem, prece jenom jestli chcete jezdit na toboganech atd tak by vas to mohlo vecer bolet. neostychejte se a kupte si nove.
Odpovědět To se mi líbí0
Děvenko milá,vy sama nejlíp víte co vm sluší a co je KO.Ale malá rada pokud na to máte ,kupte si nové.Pokud máte narozky nebo svátek,možná nadělí přítel.?Ale ,dnes je doba taková,že je v módě věci recyklovat a uplatňovat svou fantazii.Ale pokud jsou plavky tak říkajíc za zenitem,tak neváhejte a šup do krámu.A hlavně čistou hlavu,na plavkách přece svět nestojí!
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Býk Tento měsíc se nese ve znamení změn, které zasáhnou prudce do vašeho života. Už nejste tak rozhodní a…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Havel

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu