Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Plzeň - miminko v dubnu 2010

Ahoj, najde se nějaka maminka, ktera je z Plzne a bude rodit nekdy kolem dubna?
Celkem 475 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahojky, tak já stále každý den koukám po ránu na mobil, jestli píšete a ono nic... Vůbec vám to čekání nezávidím... hlavně otázky- tak co, už? Mám termín v květnu a naši už ted jančí! Když jim hned nevezmu telefon tak volají Michalovi, jestli už náhodou nerodím! :-X Bych se picla.... :-$ Aknel, aspon už víš co tě čeká a za jak dlouho budete v Plzni, když budeš rodit , beru to s humorem, promin, ale přijde mi to děs... Ifka čeká, ty máš často kontrakce a já se snažím přežít vitamíny... Já když se ráno vidím, tak se už musím jen na sebe usmát a pokaždé si řeknu-vydrž! Aspoň že je malej čilej, je to noční ptáče, pokaždé mě vzbudí jak je v noci nejvíce aktivní... Fotky z narozenin malého jsou krásné, malej je zlatíčko, na pár fotkách má správnej roštáckej kukuč... Holky, myslím na vás a držím moc palečky, at to máte už za sebou...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky ;) Ono uz te Lence urcite za chvili pujde Mala si ji jen tak zkousi a dela si z ni srandu Tak hlavne, ze je tam maly porad dobre, ona se pak sama rozhodne, kdy pujde ven...a urcite to da dost jasne najevo!!! Jinak ja jsem porad cela... uz je to sileny... nemam rada cekani jeste kdyz se me kazdej den ptaji lidi, kdyz porodim a jestli uz to neni a tak... vsichno pribuzny okolo jsou nervozni a co pak mame delat my? Vcera jsme si uzili hezkou oslavu Jenickovo 1. narozenin... bylo to super, mel krasnej dort..jen ty botky, co dostal od nas mu budou az tak na podzim vecer jsme jeste byli u kamaradu na navsteve, tak jsem mela vcerejsek pekne plnej a byla uplne hotova... ve ctvrtek jsme se nakonec byli s Lenkou projit na Borech a pak si dali u nas kafco a vodu a sli si sednout za nasi bytovku na lavicku, bylo tak krasny pocasi a copak ty Peto, citis se uz lip? pokud neporodime, tak se mozna jeste tento tyden uvidime
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, ty máš ale smůlu, chceš rodit a ono to nejde... Hlavně, aby to pak bylo rychle. Držím palečky. Myslím si, že ti policajti nechtěli být ve Fandovo "kůži". Ifka se tady už dlouho neukázala... Co ten čtvrtek, byla káva?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, tak jsme dnes v noci vyrazili do nemocnice V noci jsem se zbudila a bolelo me hrozne bricho, sla jsem na zachod a zjistila ze spinim, tlak 135/95 , nemohla jsem se vubec narovnat, tak jsme vyrazili v pul druhy rano vyrazili smer Plzen, samozrejme nas v Rokycanech staveli policajti Fanda byl tak nervozni ze mu porad vsechno padalo az ten jeden na me kouka a rika... Vam neni dobre? A Fanda ze jedeme do porodnice, tak on hned, jee, tak jedte... no dorazili jsme tam hned jsem sla na monitor a samozrejme za deset minut vsechno prestalo, byla tam se mnou porodni asistentka, chudak skoro hodinu, kontrakce strasne nepravidelny, jendou po 2 minutach pak treaba az za 10 minut no des!!! Pak jsem sla pocurat papirek, cekala na doktora, vysetril me a udelal utz, rekl mi ze se hrdlo otevira ale na porod to jeste neni, rek mi ze si me tam asi nechaji a ja se z niceho nic rozbrecela, chudak na me koukal, pak se Fandy zeptal jestli na me bude davat pozor abych lezela a kdyby neco tak aby me odvezl a pustil me domu... tak jsme po sedmy dorazili domu uplne vycerpany Ja snad neporodim
Odpovědět To se mi líbí0
Děkuji, taky vám moc držím palečky. To už má Sára pěknou váhu. To jsem ráda. Holky, už aby to bylo za náma. Odběry mi budou dělat asi až před porodem :-X , jsem to nějak nepobrala. Mám to špatný, chci to nějak snížit nebo upravit a odběry budou až na 3 kontrole od ted co jsem byla! Nechápu to, ani nevím jak často pak půjdu na kontrolu, když teď jdu až po 4. týdnech. Asi jsem blbec, ale prý je to špatné ale odběry až za tak dlouho! Ted jdu 19.4., tak jsem zvědavá s čím zas přijdou... Jo a od mami jsem dostala námořnickou soupravičku-dupačky a tričko. Tak jí udělám radost a vezmu si to do porodnice. Jinak už mám všechno vypráno. A zjistila jsem, že mi ze 3 sad povlečení na postýlku jde jen 1! Druhé musím ohrnout deku než to povleču a třetí je nepoužitelné, tak musíme koupit ještě jedno, ale chci počkat, jestli náhodou nedostaneme do kouta jiné. Jinak koukám vždycky na mobil, jestli už nepíšete, že jste maminkama...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky Peto, tak to me moc mrzi ze si na tom takhle, ale uz jenom chvillinku a bude po vsem a hlavne bude jeste lip a kdy jdes na nejaky kontrolni odbery, aby doktor videl jestli se to lepsi nebo nebo ne... drzime palecky a moc na tebe myslime ja jsem byla dnes na kontrole, tak mala uz ma asi tak 2580 g a stale muzu cekat porod, doktor rikal ze me zatim nikam posilat nebude, kdyz tam tak hezky drzi, tak ze mi to ani vyvolavat zatin nenecha, tak jsem docela rada, pac me strasil uz od 32.tt ze pujde ven, ale nase smudlina je statecna a vydrzi <3 tak se Petro hlavne opatruj a odpocivej
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, omlouvám se, ale dneska kávu nestíhám... Prášky mi musejí nechat-bohužel. Tak se to snažím vydržet. Po ránu jsem šíleně oteklá, mám vyrážku a není mi dobře. Můžou mi prý dát jedině jinou značku, ale zrušit ne. Jenže s mojí alergií na umělé vitamíny mi to opravdu nepomůže. Jsem i po nich pěkně utahaná. Ale malej mi za to stojí. Michal má dneska volno, jdeme k té dětské doktorce na prohlídku. Ráno mě viděl, tak zůstal koukat a řekl mi-už aby jsi to měla všechno za sebou. Tak mě to opravdu potěšilo. Náměstí bylo docela hezké, jen ten učinkující co měl zpívat od 14 hodin nedorazil ani kolem půl páté. Jak jste na tom vy? Já na vás stále myslím... Jo a jak jsem říkala, že už mám připravené věci do porodnice pro malého, tak mě moje mami vynadala, že nemám dupačky. Včera mi volá, prý mi koupila něco na malého a můžu si to vzít i do porodnice. Tak se bojím, že jsou to dupačky...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, tak co zitra dame kavu?
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky, tak jsem navstevu tchyne prezila sice jsem vcera odpoledne odpadla a na dnesek spala celou noc a dneska odpoledne taky jinak jsem byla na dneska na kontrole... dopadla jsem dobre, mala je v poradku a ja taky zase jsem mela kontrakce po 3-5 minutach, ale otevrena jsem porad na jeden prst, takze se nic nedeje...mela jsem tam zase jinou doktorku a mela jsem z ni divnej pocit...docela dost pospichala, takze kdyz me vysetrovala, tak to docela bolelo a zase spinim a jeste zitra rano musim zavolat svymu doktorovi, ze uz k nemu nepujdu, protoze si me prevzala nemocnice... musela jsem tam zaplatit poplatek, tak abych priste nemusela platit... takze porad se jeste nechysta... a jak ses na tom ty Peto? jeste ti nedelaji dobre ty prasky? a co prochazka na namesti?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, tak ty si užíváš s tchyní... My tady dneska měli na obědě mojí mami. včera jsme byli u ní. Jinak nic moc. Po těch práškách jsem nějaká unavená. Fuj! Jinak pokračuji v praní pro malého. Chybí mi ještě povlečení, zavinovačky a osušky. Pytel do kočárku-ten saténový a snad už budu mít hotovo. Dneska mám hroznou chuť na buřty, když jsme byli venku tak je tady na zahradě dělali. Mnam. Zítra se jdeme podívat na náměstí, tak si dám klobásu. Pěknej sen se ti teda zdál... mě se dneska zdála hrozná hovadina-jinak to nejde nazvat.... Užijte si krásné svátky. Ivčo-všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku....
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky tak jsem si udelala chvilku, abych vam napsala jak se nam dari Mam tu na navsteve tchyni, tak se ji musim venovat, ted sla se psem ven, tak jsem si hned zasedla k netu, abych vam napsala Vcera jsem mela docela dobry den, jen vecer jsem byla nejaka pretazena, tak jsem si sla radeji lehnout, protoze jsem na tchyni nemela vubec naladu..proste z niceho nic jsem na ni mela fakt pifku dneska rano to ale bylo lepsi... dali jsem si snidani a je to fajn no a noc jsem mela nejakou divnou... v noci me vzbudilo boleni bricha...nejdriv me bolelo bricho nahore, pak dole...nekonec jsem to ale zaspala...takze asi navsteva poslicku a pak se mi zdal silenej sen..byli jsme tam my tri, byli jsme v porodnici a cekali jsme na porod...a prvni to prislo na Lenku, mela kontrakce, tak se zabalila a sla na ten porodni pokoj...a my jsem se s Petrou tesili, az si pak prohlidneme malou bylo to super..pak bylo rano a my jsem sli s Petrou na prochazku, kdyz jsme prisli, tak jsem zjistila, ze mi odesla hlenova zatka a tak jsem si lehla do postele a cekala, az na me prijdou kontrakce a pak jsem se z toho vzbudila...byla jsem fakt zmatena, protoze jsem nevedela, jestli mi ta zatka odesla nebo ne musela jsem vam ten sen hned napsat a jak si uzivate vy velikonoce?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, budu tam. Jsem ráda, že vyrazíme všechny. Jsem byla ukončit neschopnost a dostala další léky- vitamíny, mám špatnej krevní obraz... Tak jsem z toho nějaká špatná... nová verze se mi nějak nezdá....
Odpovědět To se mi líbí0
Tak Peto, sejdem se ve 14:30 u andelicka? Bude ti to vyhovovat?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, teda to jsou divny stranky tak rodit nejedem, zatim, mala pribrala jen tak tak, ale pro zmenu mam vysokej tlak a vic se oteviram, sla jsem rovnou na monitor, kontrakce pravidelny po 6 minutach, aktivita miminka asi tak na 200% pak vam vse povim a vysvetlim
Odpovědět To se mi líbí0
Tak tu mame zase vecer tak kdepak se zitra sejdeme? Zitra nam povypravsi, jak si to s malou zvladala
Odpovědět To se mi líbí0
Ahooojjj, jsem ráda, že jste obě v pořádku. O malej ani nemluvím! Jsem myslela, že jí dneska seřežu! Bája má období kdy zkouší co může a ted to byla teda síla. Hysterie hadr. Dobré je na tom, že Dádu už moc nebere, ale zato si už neumí sama hrát a zlobí...odmlouvá. Prostě 3 letá puberta sedá říct. Kdyžtak dejte vědět, jestli se sejdeme. Já by jsem šla, už jsem si na ty naše odpoledne jednou týdně zvykla. Jinak moc držím palečky, aby bylo všechno O.K.. Leni at hlavně malá přibere, slib jí za odměnu, že jí pošleš něco moooooc dobrého...
Odpovědět To se mi líbí0
Petra uz je cela uhopsana ja se zitra nechystam rodit!!! Mam spoustu prace!!!
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Tak dalsi navsteva u doktora..dostala jsem pochvalu, ze mam o kilo min, tkaze super Jinak mi rekl, ze mam streptokoka, takze me hned pri porodu musi nasadit antibiotka, aby to mala nechytla...tak snad to bude vsechno v pohode... jinak se dneska citim tak nak normlane, sice mi bylo odpoledne trochu tezko a pobolivalo me bricho, ale ted je to zase ok...upekla jsem pernik a nalepila zviratka maly na zed nad postylku, je to krasny no a jak zitra? uvidime se? asi to nechame podle toho, jak se nam ozve Lenka, jestli muze dorazit Petro, jeste mas doma malou neterinku? jak sis uzivala tancovani na Dadu
Odpovědět To se mi líbí0
Dobre rano , tak my nic, jak to rychle prislo tak to zas odeslo, uz si pripadam jak blazen. A jestli si se mnou takhle bude hrat tak se vazne picnu rano jsem volala doktorovi, tak jsem mu to rikala a on povidal, ze kdyz mi ted nic neni tak to nemam resit, ze se asi deloha pripravuje na porod a vic ze mi rekne az me zitra vysetri ...tak jsem zvedava
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, jak jste na tom? Jsem na vás celou noc myslela...
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme