Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Plzeň - miminko v dubnu 2010

Ahoj, najde se nějaka maminka, ktera je z Plzne a bude rodit nekdy kolem dubna?
Celkem 475 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahojky, tak ja jsem u ucetni nebyla, ucetnictvi si delam sama, jen musim na socialku ale ja to mam trochu jinak, vsechno mi vystavoval doktor. Petlo pockej jak se bude culit u porodu magnesium beru uz asi mesic na krece v nohach a na tvrdnuti, a zatim dobry, beru teda 6 tablet denne a doktor mi teda rikal ze brisko si nemam masirovat kdyz mi tvrde, jinak hladit a hladit, vzdyt preci miminko potrebuje citit dotek <3
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ;) tak dalsi krasny den za nama a plno dlasich pred nama Petlo, ja jsem k ucetni odnesla jen papir od doktora s nastupem na materskou, ale nastupovala jsem 7 tydnu pred ocekavanym porodem...asi to je jiny, kdyz marodis skoro od zacatku...ale to se dozvis u ucetni To hezky, ze taky s tebou vyrazil a to tam malyho videl? tak to je dobrej no a malej ti teda pekne roste, to to bude taky macik <3 Ty jo, to ja si bricho hladim porad a nedokazu si predstavit, ze bych malou nehladila ale tak zitra zacinam 37.tyden, tak to mi snad tak neuskodi...
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky, včera jsem nějak nestíhala. Taky vám řekl doktor, že se máte domluvit s účetní kvůli nástupu na mateřskou? To jsem nevěděla, že mi účetní určí nástup na meteřskou. Takže ve čtvrtek se jdu domluvit s naší účetní. Nějak to nechápu. Jinak jsme dopadli na kontrole dobře. Už vážíme 1781g a jsme hlavičkou dolů. Michal byl se mnou poprvé se podívat, culil se na tu obrazovku. Jsem se musela smát. Malej má buclíkaté tvářičky. Michal říkal, že když mu doktor ukazoval nožičky, tak mu hned spočítal prstíky. Dostala jsem Magnesium na břicho. Kamarádka mi říkala, že si nemám moc hadit břicho, kvůli stahům v děloze. Myslela jsem že je to kec. Včera jsem byla u doktora a hladila si břicho, tak mě upozornil, že povzbuzuju práci dělohy. Tak se snažím si už bříško moc nehladit. Aknel, tebe to pěkně zlobí... Ifka, je to ono. Břicho bolí a máš ho jako kámen.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, Petlo nebyla jsi dnes u doktora? Jak si dopadla?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, my meli zas krusnou noc, moje bricho si neda pokoj a neda pokoj mela jsem dve hodiny kontrakce presne po osmi minutach a presne za dve hodiny to preslo. Mezi tim jsme volali do porodnice, tam mi rekli ze pokud mi neodtekla plodova voda a kontrakce nejsou alespon po peti minutach tak je zbytecny jezdit. Tak jsme si to krasne domaa protrpeli chudak Fanda byl uplne bilej a bylo na nem znat ze je nervozni. No a rano jsem se probudila, nic me nebolelo, nic mi nebylo. Tvrdnuti briska jsem mela, dostala jsem na to magnezium v pytlikach, je to neco jako chvilkova krec. Petlo nic si nedej z tahaci masinky, my mame zase panenku, nez pochopi jak si s ni hrat tak bude sedet asi na na policce
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, tak jsem si doma poslechla, že potřebuji bryndák. Prý ani nemusím říkat co jsem jedla. Jinak hraju ty hry, ale našla jsem na netu lepší, spíš mi ji sestra ukázala a nějak mě baví. Včera jsme byli nakupovat, koupila jsem malému fenyklovej čajík-měli ho v akci. Dneska jsem si jela k sestře pro ozdobné košíky na věci do stěny a malému. Hned jsem dostala pro malého krásný obleček a tahací dřevěnou mašinku-jsem se musela smát. Tak jí říkám-no to dlouho potřebovat nebudeme. Koukla na mě a začla se taky smát, chtěla být prý první kdo mu koupí tahací hračku. Včera jem měla o malého strach, vůbec se nehýbal. Začal až teď ráno. Přijdu si jak prádelna... Hlavně, že se ještě malá nerozhodla jít ven, Ifko... Aknel ta určitě paří...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, tak jsem si rikala, ze se musim napsat, aby jste nemeli strach, ze jsem se vcera neozvala a jak tak koukam, tak vy taky ne Vcera bylo tak nadherne, ze jsem se jen podivala na facebook a jinak jsem na netu nebyla...ppkolem poledne jsme prijeli k nasim, vzali pejska na prochazku a zkouseli fotit z noveho fotaku pak prisl babicka s bratrancem, ze se na me ¨jeste chteji podivat, dokud jsem cela a k veceru jsme jeli k segre, podivat se, jak jim pokracuje stavba baracku takze cely odpoledne uplne narvany a ja vecer lehla uplne mrtva...trochu me pobolivalo bricho, tak jsem se bala aby nahodou mala nechtela ven, nakonec jsem to zaspala a dneska rano sedela snad pul hodiny na zachode, takze to byl asi tim a ne malou No a jak jste si uzili sobotu vy?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, taky mi to potom došlo, že je to níž... mám těhu demenci Včera krásné počasí, venku to krásně hřálo, pak jsem žehlila-musela jsem s přestávkama. =-O Jinak už ze mě padá ten stres, kde budeme až se malej narodí, tak připravuju ten jeho kouteček. Na odpoledne se už těším.... jé, to bude sranda až někam dojdeme, jak budeme funět ....
Odpovědět To se mi líbí0
hezky vecer no ja jsem dnesek prozila krasne Dopoledne jsem uklidila, mela jsem na to naladu pak mi prisel balicek s chrastitkama pro malou, po obede mi prisel fotak a jeste jsem segre zmensila povleceni pro malyho...pak jsem dali dohromady fotak a vyrazili na borskou prehradu, ze zkusime fotit a uzijeme si to...jenze to jsme nevedeli, ze to tam cely rozkopali, takze to tam strasne smrdelo a zadny romantika to teda nebyla, vsude strasny bahno tak jsem vyfotili par kachen a sami sebe no a po paty hodine mi prisly kamaradky, takze jsme si pokecaly, proste pohodicka a zitra to bude taky urcite super, protoze bude zase krasne a jeste obed s vama Ja jsem taky doma privitala jaro, mam tu rozkvetly tulipany a na oknech kyticky a motylky uzivam si, ze zacina jaro!!! uz se tesim na zitrek
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, vcera jsme se domlouvali ze se sejdem v 13:00 na namesti u andelicka a pak se rozhodne kam pujdem. Je to o kousek niz. A jak jste travili dnesni den? Ja byla na prochazce a sklidila jsem venku truhliky se zimni vyzdobou, jsem ostuda, takhle dlouho to uklizet a tepreve pripravovat na jaro :-[
Odpovědět To se mi líbí0
Holky, kde se vlastně sejdeme?
Odpovědět To se mi líbí0
Chtěla jsem kapsář na zed pro malého do pokoje, ale když nebude byt, tak není kam dát... Holky, jen tričko a teplíčko... spinkající miminka-tomu říkám nádhera-představa hezká, hlavně, aby to tak bylo v reálu... Dům nebude-to by jsem se o něj musela starat já... Míša na to není, vždyt má ten fotbal a tím žije. By nám spadnul celej barák na hlavu.
Odpovědět To se mi líbí0
ja se pujdu po obede taky projit premyslim, koho bych zlanarila, aby sel se mnou...
Odpovědět To se mi líbí0
No uplne nadherne rano!!! Kdyz jsem vstala, tak jsem si sla pro mleko a pecivo a vysla jsem jen tak v mikine a v teplakach a bylo to super <3 Ty jo, zmrzlina a terasa a jen v tricku, tak na to se strasne tesim Uz mi volali z PPLka, ze po obede prijedou a budu mit fotak!!!! Teda, to je zmen..., tak zitra nam to povypravis! a psala si, ze budes chtit neco usit, copak to bude?
Odpovědět To se mi líbí0
Uz vim, proc nebude byt, budete stavet dum
Odpovědět To se mi líbí0
Krasne rano <3 , to je skoda ze byt nebude ja pujdu dnes ven cerpat energii, jen nevim kam .... asi k rybniku, udelali to tam novy, tak to pujdu okouknout a necham na sebe palit slunicko, teda az odpoledne
Odpovědět To se mi líbí0
Krásné slunečné ráno přeji.... Slintat budu, protože už budete mít miminka doma a já budu ještě " vcelku". :-[ Plyšáka na záda? Chci vidět tu tvoji polohu vleže... A postrachem chodníků budeme určitě, až ty naše koráby vyvezeme.. Už se těším na zmrzku někam na zahrádku.... <3 Holky, byt nebude-zítra všechno vysvětlím, tak mám padla a nemusím se tak hnát...
Odpovědět To se mi líbí0
To by se ti spalo asi hoodne spatne budeme postrachem chodniku
Odpovědět To se mi líbí0
Ok, to by slo... toho plysaka bych si tam mohla kdyztak prisit, jen nevim jak by se mi spalo proc by si slintala, pak budem krosit chodniky spolecene, pockejte az se budem cpat vsude s tima kocarama a budem jezdit vedle sebe a nikiho nepustime na chodnik
Odpovědět To se mi líbí0
Uvidime, jak to vsechno bude kdyz to pujde, tak se muzeme navzajem navstivit v porodnici ja mam doma slona plysaka tak se teda sejdeme ve 13:00?
Odpovědět To se mi líbí0

Video

Diskuze

Doporučujeme